Кондиціонер — це порятунок від спекотної погоди, гарант підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні. Якщо правильно підібрати кондиціонер для кімнати: https://kkplus.shop/kondicionery/bytovye_kondicionery/, всі користувачі системи гідно оцінять можливості побутової техніки. Спліт-кондиціонери є ефективними моделями, що відрізняються своїми функціональностями та можливостями налаштувань.

Як вибрати кондиціонер? На що звертати увагу?

Кімнатний кондиціонер повинен мати наступні параметри:

  • Можливість регулювання потоку повітря. Зручна функція для настінної моделі, що дозволяє встановити потрібну потужність, підвищити ефективність техніки та знизити рівень шуму.
  • Енергоефективність. Важливий показник, оскільки кондиціонер працює безперервно. Чим вище енергетичний клас, тим менше електрики споживатиме техніка. А+++ — це найвищий рівень економії.
  • Шумопридушення. Оптимальним варіантом стане рівень шуму 63 дБ для моноблочного пристрою, і 35 дБ для спліт-кондиціонера. Пам'ятайте, монтаж кліматичної техніки не варто виконувати в кутку кімнати, оскільки звуки відбиватимуться від трьох площин і значно посилюватиметься робочий шум.
  • Ефективність охолодження. Найкращим для охолодження кімнати стане витрата повітря від 200м3/год до 400м3/год.
  • Продуктивність. Потужність визначається відповідно до площі обдування. Розрахунок простий, на 1м2 потрібно 0,1 кВт. Відповідно для площі 20м2 варто вибирати спліт-систему з потужністю у 2кВт.

Функціональні можливості

Вирішуючи, який вибрати кондиціонер, варто звернути увагу на його додаткові можливості. Найбільш поширеними є:

  1. термостат — завдяки йому кондиціонер може підтримувати заздалегідь запрограмовану, постійну температуру в приміщенні;
  2. таймер — дозволяє встановити час увімкнення або вимкнення пристрою;
  3. дистанційне керування — дозволяє віддалено керувати роботою кондиціонера;
  4. коливальний рух — потік повітря спрямований почергово в різні боки;
  5. нагрівання — ідеальна функція для зими, щоб обігріти приміщення;
  6. очищення повітря — функція фільтрації повітря, дозволяє очистити його від пилу, бактерій;
  7. осушення — функція, яка відмінно працює, коли повітря в приміщенні занадто вологе.

Літні місяці з кожним роком стають дедалі теплішими. Тому кількість людей, які вирішили купити кондиціонери для будинку, стрімко зростає. До них варто приєднатися. Тим більше, що пристрої оснащені ще й функціями обігріву, відповідно техніку можна використовувати взимку, заощаджуючи на основному опаленні.