Кожному виробнику якісногої спортивного взуття хочеться здивувати свого потенційного споживача власними інноваційними розробками, використовуючи при виробництві спортивних кросівок і кедів технологічні і більш досконалі матеріали, які забезпечують при пошитті оптимальний результат. І всесвітньо відомий виробник спортивних товарів Nike винятком не є, постійно перебуваючи в тренді. Переконатися в цьому можна, якщо купить найк аир макс у Мелітополі.

Найважливішою складовою частиною будь-яких якісних кросівок є проміжна підошва, оскільки саме цей елемент взуття покликаний гарантувати стійкість стопи, амортизацію підошви, а також пом'якшувати всі удари і перевантаження. При виробництві цього взуттєвого елемента сьогодні можуть використовуватися різні матеріали. Йдеться про Філон - найлегшу піну, яка володіє чудовими амортизаційними характеристиками (матеріал має гранульовану структуру, що дозволяє надавати підошві будь-яку конфігурацію); поліуретан - самий щільний і твердий матеріал, який відрізняє висока міцність; філайт - суміші филона і гуми, яка являє собою щось середнє між перерахованими вище матеріалами. Найчастіше філайт застосовується при виготовленні проміжних шарів підошов разом з підметками, що дозволяє домогтися збільшення еластичності кросівок і зменшення їх ваги.

Що стосується основної підошви, то ця частина спортивного взуття, яке реалізує на сайте магазин Бішоп, покликана відповідати за забезпечення якісного зчеплення з поверхнею і являє собою перший рівень амортизації. Величезна різноманітність протекторних малюнків дозволяє підошві адаптуватися не тільки до різних поверхонь, але і до різних рівнів навантажень, які відчуває спортсмен в певних видах спорту. Наприклад, при виробництві основної підошви для бігових кросівок сьогодні використовуються надміцні синтетичні матеріали (BRS 1000) з підвищеним рівнем вмісту вуглецю.