Для стабільної роботи з трафіком Facebook важливо використовувати трастові рекламні витратники. Акаунти Facebook і Бізнес Менеджер (БМ) — це найважливіші витратники для арбітражу трафіку. Платформа Facebook вимогливо ставиться до всіх рекламодавців і часто блокує недовірливі профілі. Щоб уникнути проблем з блокуваннями і тривалою модерацією, важливо купити трастовий акаунт і БМ Facebook.

Рекламні витратники Facebook краще купувати в перевірених магазинах з позитивною репутацією. Якщо ви в пошуках магазину акаунтів і БМ, де можна стабільно і за найкращими цінами на ринку купувати трастові витратники, то радимо FB1.shop — https://fb1.shop/.

Типи рекламних витратників Facebook

При виборі потрібного типу рекламного акаунта Facebook важливо орієнтуватися на ваші рекламні цілі та бюджети. Нижче розберемо види акаунтів і БМ Facebook, а також порекомендуємо, де купувати рекламні витратники для арбітражу трафіку.

Автореги — це автоматично створені акаунти, які мають низьку вартість і траст. Автореги підходять для масштабування реклами, шляхом їх прив'язки до Кінг-акаунтів. Купити авторегі Facebook можна за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=11521.

ПЗРД акаунти з ручним фармом — ці акаунти мають високий траст, ідеально підходять під Кінг-акаунти. На таких акаунтах успішно пройдено ЗРД і був пройдений процес внутрішнього і зовнішнього фармінгу. Купити ПЗРД акаунти з фармом можна за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=11522.

Високолімітні акаунти — ці акаунти мають високий траст, плашку ПЗРД, пройшли тривалий ручний фармінг і мають ліміти на щоденні витрати понад 250$ і до безлімітних. Придбати високолімітні акаунти можна за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=25957.

Бізнес-Менеджер Facebook — БМ бувають з лімітом 250$ і абсолютно безлімітні щоденні витрати на рекламу. Придбати БМ з високими лімітами ви можете за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=8148.

Купуйте трастові акаунти та БМ у FB1.shop і успішно запускайте рекламні кампанії та отримуйте потрійні конверсії. Всі перераховані вище типи акаунтів і БМ постійно оновлюються в асортименті FB1.shop.