Пропозиція виробників стильних, різноманітних меблів для вітальні. На увагу заслуговує популярний останнім часом сучасний стиль для віталень та гарнітурів. На погляд відомих дизайнерів, це природне дихання після епохи мінімалістських рішень, сучасних, полірованих і холодних поверхонь. Зараз дуже багато Інтернет магазинів які пропонують купувати меблі не виходячи з будинку, де можна столики для вітальні купити (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/stoliki-1/)  та навіть спальні гарнітури.

   Тож сучасний стиль, це більш послідовні елементи котрі проектується з упором на увагу на деталі і якість. Дизайнери самі із задоволенням експериментують, поєднуючи класичні фасади з сучасними ручками, кам'яними стільницями та сучасною вбудованими технологіями. Якщо купити меблі для вітальні (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/vitalni/) стилізовані в сучасному дизайні - це клімат, тепло і неповторний настрій, який буде супроводжувати нас в нашій вітальні.

    Відмітні особливості сучасних меблів-це, перш за все, прості форми меблів і сирі, теплі обробки дерев'яних фасадів. Великі шафи, які створені переважно в відтінках коричневого або жовтого, оздоблені характерними, декоративними елементами. Сучасна форма меблів має оздоблена ручками, мідними або стилізованими під старі. Також є елементів, що визначають сучасність, тобто декоративний шаф з ажурними фасадами, стовпчики або вітражних скляних поверхонь. Важливим елементом меблів, є сам матеріал з якого їх виробляють, це переважно натуральні матеріал, з якісних порід деревини та з використанням нешкідливих лакових фарб.

   Інтернет магазин interio story львів (http://www.interiostory.com.ua/) має досить великий вибір сучасних меблів на вибагливий смак. Це не тільки вітальні, представлений вибір спалень, меблів для домашніх кабінетів, м’які меблі, та багато іншого. Це елітні меблі які будуть служити вам багато років, та створювати затишок вашої оселі.