Потрібно якісне освітлення приміщень, вітрин магазину, дитячої або робочого місця? При цьому ви віддаєте перевагу менш шкідливим приладів? Світлодіодні лампи - відмінне рішення для економії коштів і турботи про здоров'я. Led лампи такого типу витрачають електроенергію тільки на освітлення приміщення, а не на обігрів повітря - ви відразу відчуєте різницю в рахунках за електроенергію. Світлодіодні вироби більш довговічні і добре переносять варіацію температур. Прилади такого типу вважаються найбільш екологічними в порівнянні зі звичними освітлювальними приладами.

Led лампи - безпека перш за все

Діодні прилади надійні і нешкідливі в застосуванні - в процесі виготовлення не використовують ртуть, свинець та інші шкідливі компоненти. Вироби не випромінюють ультрафіолет, тому досить популярні для установки в дитячих і спальнях. Завдяки, правильному монтажу джерел світла можливо вигідно виділити деякі елементи інтер'єру і правильно розставити акценти.

Лед лампи підходять для установки в:

  • Торгових приміщеннях;
  • Офісах і складах;
  • Дитячих садах і школах;
  • Будинках і квартирах;
  • Під'їздах і ін.

Сучасна освітлювальна техніка, зокрема лед лампи, виготовляються відповідно до міжнародних стандартів. При розробці враховується безліч деталей, завдяки чому: Запобігають скачки напруги в мережі; Відсутня мерехтіння (при тривалій роботі не втомлюються очі і немає перенапруги); Відразу після включення ви отримуєте потрібне освітлення (не потрібно час для розігріву приладу); Є захист від перегріву; Забезпечується тривалий термін експлуатації (близько 30000 годин при правильній установці); Беззвучні (немає сторонніх шумів при роботі). Яскравість світіння led лампи залежить від кількості світлодіодів і їх потужності, також різниться розмір цоколя (Е12 і Е27). Фахівці магазину Ledstorm відібрали тільки найкращі та якісні товари, які користуються найбільшим попитом серед покупців. У нас ви знайдете кілька можливих колірних рішень лед ламп - підберете необхідний відтінок, що відповідає певному дизайну приміщення і вашим особистим побажанням. Виділяють такі кольори: Теплий білий; Нейтральний або денної; Стандартний білий; Холодний. Для житлових приміщень найбільше підходить теплий відтінок і денний колір. Значення має колір скла - може бути матовим або прозорим.

Якісні лед лампи в Україні стали доступнішими!

В інтернет-магазині Ledstorm представлений широкий асортимент світлодіодних ламп. Ви знайдете опис кожної позиції і зможете прочитати відгуки покупців на представлену продукцію. На всю техніку надається гарантія, для постійних і оптових покупців діє система знижок і додаткових бонусів. Професійні консультації продавців допоможуть підібрати найбільш підходящий товар. Купуйте led лампи в магазині Ledstorm- з нами співпрацювати вигідно і зручно.