Що ми робимо, коли відчуваємо погіршення самопочуття? Зазвичай просто пускаємо ситуацію на самоплив, сподіваючись, що проблема через деякий вирішитися сама собою. Однак такий безвідповідальний підхід до здоров'я не допустимий. Іноді цілком звичайні нездужання можуть бути проявом значної проблеми. Краще дізнатися про неї заздалегідь і розібратися з хворобою на початкових етапах. Якщо ж дозволити їй прогресувати, то лікування займе більше часу. До того ж, з'являється ризик, що хвороба непомітно перейде в хронічну форму. Але навіть такі доводи не можуть переконати нас піти до лікаря. У чому ж проблема?

Більшість людей боятися самих поліклінік. Ці заклади добре відомі своїми нескінченними чергами, застарілим обладнанням, погано облаштованими кабінетами і палатами. Само собою, що лікуватися в таких умовах не хоче ніхто. Навіть просто сходити на прийом до терапевта вже проблемно. До графіка лікаря складно підлаштуватися, до того ж, вам доведеться прочекати зайві годину-дві в черзі. Як бути в цьому випадку? Відвідувати приватні Лікарні - тут високий рівень сервісу, гарне оснащення, ввічливий персонал. Лікарі приватних медцентрів можуть запропонувати клієнтам обстеження за допомогою сучасного обладнання, то підвищує точність діагностики. Та й лікування проходить ефективніше – у озброєнні фахівців є найостанніші методики, що дає можливість домогтися більш якісного результату.

У приватній клініці ви точно не зіткнетеся з чергами – прийом тут проходить строго по запису. Це зручно для людей, які працюють і не можуть надовго залишати своє місце.

Багато українців звертаються до медичних центри також через те, що тут можна знайти фахівців вузького профілю. Наприклад, у державній клініці ви навряд чи запишіться на прийом до флеболога. Такі фахівці в основному зараховуються в штат  спеціалізованих установ. Що лікують флебологи? Вони займаються вивченням і лікуванням вен. До них звертаються з приводу варикозу, купероза і т.д. Звичайно, знайти такого фахівця проблемно, також як і інших лікарів з вузькою спеціалізацією (гепатолог, трихолог, генетик, вертебролог) – вам доведеться наводити про них довідки у всіх приватних клініках міста. Як бути в цьому випадку? Скористайтеся сервісом likarni.com – база даних проекту містить інформацію про надійних фахівцях з самих різних медичних сфер. Ви можете отримати тут інформацію про кожного лікаря і на основі цих відомостей вже вирішити, до кого саме на прийом записатися.

До речі, на порталі можна також оформити запис в режимі онлайн – вам навіть не доведеться дзвонити в реєстратуру медцентру. Як бачите, проект likarni.com спрощує життя пацієнтам і допомагає їм вийти на потрібних лікарів.