Нова хвиля нечуваної популярності вишиванок привела до поширення моди на використання вишивки і на інших речах. У кожної дитини в нашій країні є вишита сорочка, як частина повсякденної або святкової шкільної форми, багато хлопців та дівчаток із задоволенням носять сучасні футболки та кепі з елементами вишивки. Тож цілком природно, що поширення моди не зупиняється і вишиті сукні (див. тут http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/vyshivanki-zhenskie/vyshitye-platja/) вже стали трендом.

Якщо вишиті плаття для дорослих представлені у дуже великому асортименті, то для дівчаток це поки що досить рідке явище. Саме тому рішення придбати платтячко з національною вишивкою для своєї маленької принцеси є оптимальним шляхом створити для неї унікальний та гармонійний образ в етнічному стилі.

Існує багато випадків, на яких дизайнерська сукня із вишивкою стане дівчинці у пригоді. Наприклад, святкова, урочиста подія – випускний у дитячому садку, школі, якесь сімейне свято, весілля, ювілей. Дуже ефектно буде виглядати дитина у вишитій сукні, якщо її орнамент буде співпадати з вишитим одягом батьків.

Тож приводів для придбання дитинці вишитого плаття досить багато.

Як обрати вишиту сукню для дівчинки

Оскільки вишита сукня , яку можна придбати в інтернет магазині вишиванок http://ukrglamour.com.ua, призначається головним чином для урочистих подій, можна не обмежуватися тільки натуральними бавовною та льоном. Чудовим варіантом можуть бути батист, габардин, шовк, атлас – вишивка на ньому виглядатиме дуже ефектно. Але тут важливо врахувати вік дитини. Для малої дівчинки важлива не тільки краса, але й зручність та можливість вільно рухатися в наряді. Тому все ж таки краще зупинити вибір на виробі з натуральної тканини та правильно визначити розмір та довжину, щоб дитина не впала, заплутавши у подолі.

Обираючи сукню, визначитеся з прийнятною для себе вартістю. Врахуйте, що на ціноутворення впливають такі фактори, як кількість та спосіб вишивки, якість тканини. Вишивка може бути символічною – її невелика кількість можна компенсувати аксесуарами у етностилі: черевичками, стрічками, поясом, віночком, тощо.

З метою зменшення вартості наряду можна обрати фабричну вишивку – гарний орнамент та велика площа вишивки дадуть чудовий ефект. Для його посилення можна використати яскраву, багатокольорову вишивку

Надати сукні елегантності, додаткової урочистості або барв можна і за допомогою правильного вибору техніки вишивки. Найсвятковішим вважається не без підстав варіант з вишивкою бісером,, сукні вишиваються також гладдю чи хрестом.