Неповторний жіночий образ створюється за допомогою багатьох деталей - тут важлива і зачіска, і косметика, і одяг, і аксесуари. Найпомітнішим і значним з аксесуарів, безумовно, стає жіноча сумка. Вибір даного аксесуару може багато розповісти про характер і рівень достатку своєї господині. Правильна виріб підкреслить достоїнства жіночої фігури і відверне увагу оточуючих від деяких недоліків зовнішності своєї господині.

Яке відношення до фігури має сумка?

Підбирати по фігурі плаття або джинси - для будь-якої жінки звичне заняття, сумки Луцьк з магазину SARA.com.ua ми сприймаємо найчастіше як неодмінний атрибут для зберігання будь-яких необхідних штучок, без яких жінка не може обійтися. Але сумка теж повинна бути підібрана по фігурі!

Ми любимо об'ємні і крихітні торбинки, вишукані клатчі та витончені ридикюлі. Нам подобаються лакові ексклюзивні моделі та етнічні полотняні екземпляри. Головне, щоб наш аксесуар приносив задоволення своїм зовнішнім виглядом і виконував поставлені перед ним завдання - прикрашати жінку, викликати захоплення оточуючих, а також вміщувати все необхідне для виходу в світ.

Ніколи жінка не вибере непомітну сумочку, оскільки ця річ становить чималу частину її образу. Адже за рахунок яскравості або незвичайності виробу можна привернути увагу оточуючих саме до тих елементів фігури, які здаються найбільш виграшними. При цьому не варто забувати про розміри і форму сумок, чиї геометричні лінії і обсяги допоможуть приховати деякі недоліки фігури.

Жіночі сумки, які приховують недоліки

Клатч, підібраний по фігурі, здатна творити чудеса. Чіткі геометричні форми пом'якшать повноту фігури. Жіноча сумочка, ширина якої більше висоти, нівелює високий зріст в поєднанні з худобою. Об'ємна з короткими ручками, що надівається на плече, збалансує широкі стегна. На довгому ремінці до рівня стегон врівноважить пишний бюст. Округла, м'яка форма допоможе згладити незграбність атлетичної фігури/

Довгий ремінець через плече в поєднанні з однотонною сумкою середніх розмірів підкреслить стрункість фігури. Прямокутна сумка з яскравими принтами на коротких ручках, що надівається на плече, не дасть відвести погляд від спокусливого бюста. Елегантний лаковий аксесуар трапецієподібної форми з невеликими ручками, надітий на згин ліктя, зробить акцент на струнких стегнах і витончених ніжках.

Невдалі для фігури сумки

Сумка з дуже короткими ручками посилить враження високої худорлявої фігури, а маленька на довгому ремінці додасть їй комічну незграбність. Об'ємні з великим принтом підкреслять повноту фігури. Мініатюрне обличчя стане дрібним і непомітним, несучи на плечі велику сумку або середнього розміру, але з довгими ручками. Якщо у тебе спортивна атлетична фігура, сумки геометричної форми підкреслять її незграбність. Висока дама з великими формами знайде ще більшу масивність, якщо стане носити крихітний ридикюльчик.