Школярі завжди шукали способи полегшити процес навчання. Особливо багато проблем виникає у них з домашніми завданнями, кількість яких з кожним роком зростає. Дуже часто дітям на допомогу приходять батьки, які витрачають цілі вечора на перевірку результатів різних завдань і вправ. Вихід з цієї заплутаної ситуації з'явився з приходом в освітню систему нового виду навчальних матеріалів – розв’язників. Ці додаткові довідники стали справжнім скарбом не тільки правильних відповідей на вправи, але й поетапних рішень завдань і пояснень правил до них.

Про вплив таких книг як відповіді 3 клас на розвиток особистості дитини багато сперечалися між собою як педагоги, так і дитячі психологи. Але, врешті-решт, всі вони прийшли до єдиного висновку - ГДЗ здатні лише сприятливо впливати на всі аспекти життя школяра. Розгляньмо основні плюси використання готових домашніх завдань учнями молодшого віку.

За дуже короткий часовий проміжок відповіді за третій клас стали настільними книгами багатьох школярів. Це сталося зовсім недарма, адже діти швидко відчули весь позитивний вплив даних книг-помічниць. Основним плюсом роботи з ГДЗ можна назвати підвищення успішності учнів, завдяки високим оцінками за домашні завдання.

Але окрім відміток, в кращу сторону змінилися й особистісні характеристики дітей третього класу. Досить швидко почала зростати їх самостійність в справах пов'язаних і зі школою, і зі звичайними побутовими заняттями. Це сталося через появу можливості своїми силами не тільки виконувати домашню роботу, але й перевіряти її. Разом з цим підвищився рівень відповідальності дітей за свої вчинки.

Не можна не згадати про мотиваційні зміни, котрі підвищили бажання учнів отримувати нову та цікаву інформацію. Ця здатність неодноразово стане в нагоді їм в майбутньому і закладе міцний фундамент для подальшого розвитку. Впевненість в собі, укріплена знанням того, що відповіді на вправи точно правильні, дозволить краще захищати свою думку, як перед однокласниками, так і перед учителем.

Пошук якісних і надійних розв’язників завжди був досить важким процесом, особливо для батьків. Але з появою освітнього інтернет ресурсу FreeGDZ, це перестане бути проблемою раз і назавжди. Чому ж школярам 3 класу, їх батькам і педагогам так полюбився цей портал?

Вся річ у тому, що освітній сайт ФріГДЗ має низку плюсів, які відрізняють його від колег по сфері діяльності. До головних позитивних рис даного порталу можна віднести:

- дуже зручний інтерфейс, що забезпечує швидкий пошук необхідних матеріалів і легку роботу з ними;

- вільний доступ до книг;

- велика різноманітність відповідей за третій клас;

- наявність підручників і робочих зошитів;

- відсутність реєстрації;

- наявність пізнавальних статей;

- постійне оновлення навчальних посібників.

Крім того, FreeGDZ має мобільну версію, яка допоможе з виконанням домашньої роботи в будь-якому місці. Тепер третьокласникам зовсім не потрібно хвилюватися про те, що у них під рукою не буде правильних відповідей на завдання в необхідний момент. Мобільний портал FreeGDZ.com допоможе з переглядом навчальних книг з будь-якого сучасного електронного гаджета. Щоб пришвидшити перегляд інформації на ньому, достатньо буде просто додати головну сторінку інтернет ресурсу в закладки браузера.

Нехай в душах третьокласників проросте любов до навчання, в чому обов’язково допоможе сайт ФріГДЗ!