Якщо ви хочете, щоб у вашому домі надовго оселилися спокій, затишок і гармонія, то вибирайте міжкімнатні двері правильно. Якісними вважаються лише ті вироби, які виготовлені на виробництві, а не кустарним методом де-небудь в підвалі. Якщо ви збираєтеся купити двері міжкімнатні, то звертайте увагу на їх колір. Цей показник якнайкраще розповість про те, де ці вироби були виготовлені.

Якщо на їх поврехності ви спостерігаєте розлучення, незрозумілі точки або цяточки, сторонні частинки, то це, швидше за все, підробка, яка не прослужать і року. Придивіться до лаку, пощупайте його нігтем. Якщо в ньому залишаються сліди, то відмовтеся від такої покупки.

 

На доброякісних дверях фарба повинна лежати рівномірно. Ніяких розлучень бути присутнім не повинно, а фурнітура повинна всім своїм виглядом говорити про надійність і міцності. Багато хто вважає, що запорукою якості двері може бути її вартість: чим дорожче, тим краще. Ця думка помилкова. Сьогоднішній ринок пропонує безліч варіантів в середній ціновій категорії, які відрізняються високою якістю. Виконані вони з сучасних і екологічно чистих матеріалів, тому зробити вибір можна навіть не маючи великої суми грошових коштів.