Юрій Дерев'янко вийшов з партнерства з Михайлом Саакашвілі. Його підтримала більшість обласних команд РНС (ФОТО, ВІДЕО)

Юрій Дерев'янко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі.

19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". Далі політична команда продовжить політичну діяльність у партії "ВОЛЯ".

Рішення про це було прийнято під час Форуму команди Дерев'янка, який відбувся у Києві, 24 грудня за участі близько 450 представників зі 100 міст України, повідомила прес-служба Юрія Дерев'янка.

Юрій Дерев'янко зазначив, що ключовою причиною його виходу з партнерства з Михайлом Саакашвілі стала розбіжність у пріоритетах.

"За цей рік я доклав багато зусиль, аби наша команда ставала справжньою потужною політичною силою, яка здатна вести за собою українське суспільство і формувати новий порядок денний країни.

Але це неможливо при такій позиції партнерів. Люди з моєї команди неодноразово вимагали від мене жорстких дій в цій ситуації. Але, на жаль, за результатами всіх наших останніх зустрічей остаточно стало зрозуміло, що для Михайла Саакашвілі пріоритетом є Грузія (і це можна зрозуміти, це природно), а для мене пріоритетом завжди була і є - Україна", - заявив Юрій Дерев’янко

"Тому я прийняв рішення - припинити партнерство з Михайлом Саакашвілі у політичній партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" та вийти з цієї партії", - наголосив Юрій Дерев'янко.

Політик зазначив, що партія "ВОЛЯ" об'єдналась з партією РНС у 2017 році на ідейних засадах у спільному баченні розвитку країни. " І це не було помилкою. За 1,5 років ми знайшли десятки тисяч однодумців, з якими разом пройшли через горнило випробувань, переслідувань і репресій. Ми сталі сильніші і досвідченіші", - сказав він.

Дерев’янко підкреслив, що знає як далі продовжувати політичну діяльність команди. "Я знаю як нашій команді самостійно втілити все, що ми задумали і отримати перемогу. І для цього ми маємо все: ідею, команду, готовність боротися і перемагати!", - зазначив він.

Дерев’янко підкреслив, що команда має гідно пройти президентську кампанію, перший і другий тур.

«Одразу після цього розпочинається виборча кампанія до парламенту, у фокусі уваги тримаємо місцеві вибори, нас має ставати все більше і більше. Лише сформовані великі команди однодумців можуть замінити ці клани. Ми маємо бути готовими заповнювати не лише законодавчу, але й виконавчу гілку влади, а також суди і правоохоронні органи - аби одразу дати бій старим силам», - закликав Дерев’янко.

Він висловив впевненість, що команда зможе це зробити. «Ми - команда, основна цінність якої у тому, що ми незалежні - від жодних з олігархічних кланів, команда, яка не є частиною існуючої системи. Але одночасно ми дуже добре знаємо, як працює ця система. Саме тому наші пропозиції, спрямовані на повний демонтаж цієї системи і передбачають унікальні позиції, які інші навіть бояться пропонувати», - підкреслив політик. ПРОГРАМА

Учасники Форуму прийняли рішення про проведення з'їзду партії "ВОЛЯ" у січні 2019 року.

ДОВІДКОВО

Нагадаємо, партіЮ "ВОЛЯ" створили актівисти «Громадського сектору Євромайдану» у 2014 році. 19 квітня 2017 року партія "ВОЛЯ" об’єдналась з партією РУХ НОВИХ СИЛ.

У жовтні 2017 року РНС почала безстрокову акцію біля ВРУ з вимогами створити антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність, прийняти закони про вибори та про імпічмент Президента.  Протягом 2017-2018 років також відбулись багатотисячні Марші прихильників РНС, у вуличних акціях протесту взяли участь понад мільйон людей.

4 липня 2018 року Юрій Дерев'янко заявив про намір балотуватися у президенти. З 20 обласних організацій РНС, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни. Система НЕОЕКОНОМІКИ базується на пріоритеті інновацій, людського капіталу та інформаційних технологій і передбачає проведення низки ліберальних економічних реформ. Цифрова держава, побудована на основі технології блокчейн, дасть можливість отримувати усі державні сервіси через власний електронний кабінет, а також дозволить розвивати елементи прямої демократії - безпосереднього впливу громадян на державну політику та рішення влади, де на всій території України буде безкоштовний Інтернет.

У сфері безпеки і оборони Дерев’янко пропонує прискорити формування сучасної професійної армії за стандартами НАТО, яка буде доповнена резервною армією, побудованою за територіальним принципом, уведення військової, поліцейської та цивільної місій для встановлення порядку на звільнених територіях, створення міжнародного фінансового плану реінтеграції зруйнованих війною територій. Крім того, законодавчо буде внормовано право громадян на захист за допомогою вогнепальної зброї.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
19 мая на 68-ом году жизни вследствие тяжелой болезни не стало ветерана физической культуры и спорта города Мелитополя Плахотина Виктора Леонидовича. Спортивная общественность, ветераны гандбола Мелитополя и Запорожской области глубоко скорбят о преждевременной смерти известного гандболиста, члена сборной команды СССР, игрока команды ЗМетИ, правопреемником которой стала команда "ZTR", мастера спорта СССР международного класса по гандболу. Виктор Леонидович...
Спорт
В эти выходные в Харькове проходил первый этап Чемпионата Украины по автокроссу. В соревнованиях приняли участие пилоты со всей страны. Многократный чемпион Украины, мелитополец Алексей Нечитайло также участвовал в гонках. Чемпионат проходил на самой комфортабельной трассе страны в Черкасской Лозовой. По итогам первого этапа мелитополец Алексей Нечитайло, в классе багги, занял первое место.
Спорт
Юные кирилловские футболисты приняли участие в открытом областном первенстве ОО "ВФСО "Колос" в Запорожской области" по футболу (8х8) среди юношей 2006-2007 г. р. Чуть больше месяца 15 команд определяли победителя соревнований. Команда Кирилловской ОТГ проявила настоящую жажду к победе, но силы были неравны. Большую роль сыграло то, что большинство команд представляли города Запорожской области, и уровень их подготовки был достаточно высок. Председатель ОО...
Общество
Мелитопольские сталкеры-экстремалы исследуют заброшенные здания и показывают на своем канале в YouTube. Однако, в этот раз диггеры пробрались на территорию работающего завода. Как утверждают мелитопольцы онипопали в тёмный тоннель  под территорией завода - случайно. Побродив по зданию ребята поднялись на самый высокий этаж одного из корпусов предприятия. Как им удалось остаться незамеченными охранниками предприятия - неизвестно. При этом свои лица экстрема...
Экология
Сильней всего данная проблема это коснулось Федотовой косы. Руководство Приазовского Национального парка предложило довольно очевидное решение — укреплять пляжи с помощью песка, который остался и продолжает накапливаться от расчистки промоины, пишет Наш Город. Благодаря тому, что в предыдущие годы Нацпарк два раза в год проводил мероприятия по расчистке соединительного канала, на берегу у промоины скопилось, порядка 2,5 млн. кубометров супеси. В прошлом го...
Культура
6-8 мая в Нежинском государственном университете им. Николая Гоголя проводился ХVІІІ Всеукраинский юниорский конкурс музыкально-исполнительского мастерства имени академика Олега Тимошенко. В конкурсе приняли участие около 400 участников, среди которых были и мелитопольцы.  Студенты Мелитопольского училища культуры достойно выступили, показав судьям все свои таланты. По результатам конкурса  Пустовалов Владимир (класс преподавателя Фтиц Т. А., концертмейсте...
Культура
С 13 по 19 мая музей Мелитополя принял участие в международной акции #MuseumWeek 2019. Конкурс проходил в Instagram. По условиям конкурса, музей должен был публиковать пост на определенную тематику.   По окончании недельной акции мелитопольский краеведческий музей занял среди всех украинских музеев ІІ место в Instagram и таким образом попал в ТОП-5.
Анонс
25 мая в Мелитополе на обновленном стадионе "Спартак" им. А. Олексенко состоится чемпионат Украины по бегу на 10 000 метров среди взрослых, молодежи и юниоров. Спортивное мероприятие такого уровня пройдет в Мелитополе впервые. Всех поклонников легкой атлетики и жителей города приглашают прийти на стадион и увидеть зрелищное спортивное событие воочию.  Торжественное открытие чемпионата в 18.00. Начало соревнований 18.30. Чемпионат пройдет при поддержке гор...
Общество
Семерым мелитопольским студентам назначили академические стипендии Президента Украины. Обладателями стипендий, которые были назначены приказом Министерства образования и науки Украины, стали учащиеся двух мелитопольских ВУЗов.  Из числа студентов МГПУ им. Б. Хмельницкого стипендия назначена Марии Мануиловой, Левону Ордяну и Владиславу Пюрко. А среди стипендиатов-студентов ТГАТУ им. Д. Моторного оказались Алия Айбетова, Артем Клик, Алина Савинская и Артем Ч...