Юрій Дерев'янко вийшов з партнерства з Михайлом Саакашвілі. Його підтримала більшість обласних команд РНС (ФОТО, ВІДЕО)

Юрій Дерев'янко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі.

19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". Далі політична команда продовжить політичну діяльність у партії "ВОЛЯ".

Рішення про це було прийнято під час Форуму команди Дерев'янка, який відбувся у Києві, 24 грудня за участі близько 450 представників зі 100 міст України, повідомила прес-служба Юрія Дерев'янка.

Юрій Дерев'янко зазначив, що ключовою причиною його виходу з партнерства з Михайлом Саакашвілі стала розбіжність у пріоритетах.

"За цей рік я доклав багато зусиль, аби наша команда ставала справжньою потужною політичною силою, яка здатна вести за собою українське суспільство і формувати новий порядок денний країни.

Але це неможливо при такій позиції партнерів. Люди з моєї команди неодноразово вимагали від мене жорстких дій в цій ситуації. Але, на жаль, за результатами всіх наших останніх зустрічей остаточно стало зрозуміло, що для Михайла Саакашвілі пріоритетом є Грузія (і це можна зрозуміти, це природно), а для мене пріоритетом завжди була і є - Україна", - заявив Юрій Дерев’янко

"Тому я прийняв рішення - припинити партнерство з Михайлом Саакашвілі у політичній партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" та вийти з цієї партії", - наголосив Юрій Дерев'янко.

Політик зазначив, що партія "ВОЛЯ" об'єдналась з партією РНС у 2017 році на ідейних засадах у спільному баченні розвитку країни. " І це не було помилкою. За 1,5 років ми знайшли десятки тисяч однодумців, з якими разом пройшли через горнило випробувань, переслідувань і репресій. Ми сталі сильніші і досвідченіші", - сказав він.

Дерев’янко підкреслив, що знає як далі продовжувати політичну діяльність команди. "Я знаю як нашій команді самостійно втілити все, що ми задумали і отримати перемогу. І для цього ми маємо все: ідею, команду, готовність боротися і перемагати!", - зазначив він.

Дерев’янко підкреслив, що команда має гідно пройти президентську кампанію, перший і другий тур.

«Одразу після цього розпочинається виборча кампанія до парламенту, у фокусі уваги тримаємо місцеві вибори, нас має ставати все більше і більше. Лише сформовані великі команди однодумців можуть замінити ці клани. Ми маємо бути готовими заповнювати не лише законодавчу, але й виконавчу гілку влади, а також суди і правоохоронні органи - аби одразу дати бій старим силам», - закликав Дерев’янко.

Він висловив впевненість, що команда зможе це зробити. «Ми - команда, основна цінність якої у тому, що ми незалежні - від жодних з олігархічних кланів, команда, яка не є частиною існуючої системи. Але одночасно ми дуже добре знаємо, як працює ця система. Саме тому наші пропозиції, спрямовані на повний демонтаж цієї системи і передбачають унікальні позиції, які інші навіть бояться пропонувати», - підкреслив політик. ПРОГРАМА

Учасники Форуму прийняли рішення про проведення з'їзду партії "ВОЛЯ" у січні 2019 року.

ДОВІДКОВО

Нагадаємо, партіЮ "ВОЛЯ" створили актівисти «Громадського сектору Євромайдану» у 2014 році. 19 квітня 2017 року партія "ВОЛЯ" об’єдналась з партією РУХ НОВИХ СИЛ.

У жовтні 2017 року РНС почала безстрокову акцію біля ВРУ з вимогами створити антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність, прийняти закони про вибори та про імпічмент Президента.  Протягом 2017-2018 років також відбулись багатотисячні Марші прихильників РНС, у вуличних акціях протесту взяли участь понад мільйон людей.

4 липня 2018 року Юрій Дерев'янко заявив про намір балотуватися у президенти. З 20 обласних організацій РНС, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни. Система НЕОЕКОНОМІКИ базується на пріоритеті інновацій, людського капіталу та інформаційних технологій і передбачає проведення низки ліберальних економічних реформ. Цифрова держава, побудована на основі технології блокчейн, дасть можливість отримувати усі державні сервіси через власний електронний кабінет, а також дозволить розвивати елементи прямої демократії - безпосереднього впливу громадян на державну політику та рішення влади, де на всій території України буде безкоштовний Інтернет.

У сфері безпеки і оборони Дерев’янко пропонує прискорити формування сучасної професійної армії за стандартами НАТО, яка буде доповнена резервною армією, побудованою за територіальним принципом, уведення військової, поліцейської та цивільної місій для встановлення порядку на звільнених територіях, створення міжнародного фінансового плану реінтеграції зруйнованих війною територій. Крім того, законодавчо буде внормовано право громадян на захист за допомогою вогнепальної зброї.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
С начала 2020 года на 1 сентябре население в Украине уменьшилось на 178,4 тысячи человек. При этом украинцев ушло из жизни почти вдвое больше, чем родилось, сообщил УНН со ссылкой на статистику Госкомстата. Численность населения в Украине, по оценке, на 1 сентября 2020 составила 41 млн 724,0 тыс. Человек. В течение января-августа 2020 численность населения уменьшилась на 178,4 тыс. Человек. При этом за месяц - в августе - население сократилось еще на 19,9...
Общество
23 сентября исполняется 77 лет со Дня освобождения Мелитополя от нацистской оккупации. Как правило, такой день в городе отмечали массовыми мероприятиями. Однако в нынешнем году карантинные ограничения внесли свои коррективы. И в день празднования намечены следующие мероприятия. Состоится автопробег. Он стартует в 10:30 из Мордвиновки, которая была одной из ключевых позиций оборонительного рубежа немцев - линии Вотан. Далее в этот же день 14:30 в центре Мел...
Общество
Организовать своим сотрудникам работу в удаленном режиме, если есть такая возможность, призывает работодателей правительство Украины. Такое заявление сделала заместитель министра здравоохранения  Ирина Микичак на брифинге в МОЗ, что состоялся 19 октября, передает Нова Влада. По словам чиновницы, каждый руководитель фирмы, предприятия должен организовывать работу своих сотрудников таким образом, чтобы все те, кто могут работать в удаленном доступе — работал...
Криминал
В село Лазурное вызвали бригаду скорой помощи. Ей пришлось увезти с собой на срочное хирургическое вмешательство и госпитализацию мужчину 55 лет. Он получил колото-резанные раны живота, сообщили в Запорожском областном центре экстренной  медицины.
Общество
Правоохранители Мелитополя провели ряд ночных профилактических рейдов по городу с целью контроля карантинных требований. В частности такого, что запрещает развлекательным заведениям, а так же кафе, ресторанам и барам  работу после 22:00 и до 7:00. В большинстве предприниматели отнеслись к этому ответственно. Да и наказание за нарушение в виде штрафа от 34 до 170 тысяч гривен стало сдерживающим фактором. Да вот только не для всех. Были выявлены пять заведен...
Происшествия
18 октября на 101 пришло сообщение о пожаре на улице Садстанция. Сигнал поступил в 19:32. На место прибыл экипаж спасателей. Установили, что на незначительной площади в хозпостройке загорелись дрова. Далее распространится огню спасатели не дали и к 19:52 полностью возгорание ликвидировали, сообщила пресс-служба ГУ ГСЧС в Запорожской области. Пострадавших нет. Причина возгорания устанавливается.
Общество
Громадською організацією «Відкрита економіка» з метою забезпечення пріоритетних потреб малого і середнього бізнесу регіону розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відео студії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Фонда ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Пандемія та поширення коронавірусу COVID-19 надали онлайн та відео напрямкам додатковий поштовх. Стрі...
Общество
В государственных больницах пациенты должны получать бесплатное лечение Covid-19. Если же медики потребуют деньги, необходимо жаловаться на горячую линию Национальной службы здоровья, заявил главный санврач, заместитель министра здравоохранения Украины Виктор Ляшко. Цитируем: "В случае, если что-то происходит не так, надо звонить на горячую линию Национальной службы здоровья Украины (16-77) и там рассказать о своем случае. Работники Национальной службы здо...
Происшествия
Полиция Мелитополя ведет поиски несовершеннолетней девушки – Матюшиной Валерии Витальевны, 15.03.2004 г.р. Она еще 17 октября около 16 часов самовольно покинула городскую детскую больницу на улице Фролова. До сих пор ее местонахождение установить не удается. Предположительно могла отправиться в Константиновку или Вознесенку, где ведутся уборочные работы на полях. Приметы Валерии: рост 165-170 см, телосложения среднего, волосы светло-русые. Была одета в брю...