• Главная
  • Мелітопольців запрошують на знайомство з літературою Всеволода Нестайка
17:00, 21 января 2020 г.

Мелітопольців запрошують на знайомство з літературою Всеволода Нестайка

Мелітопольців запрошують на знайомство з літературою Всеволода Нестайка

У Мелітопольській Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна»,  з 17 січня працює книжкова виставка «Сонячна посмішка Всеволода Нестайка». Повідомляє новину "Наш город".

Всеволод Нестайко - класик сучасної української дитячої літератури, чиї твори вивчаються у школах. Для його робіт характерна людяність, доброта і світлий погляд на життя, а також надзвичайне почуття гумору, яке з дитинства впливає на ваше власне і потім не полишає вас усе життя.

На виставці представлені яскраві і цікаві дитячі книги, присвячені відомому українському письменнику, якому в 2020 році виповнилося б 90 років.

Всеволода Нестайка вважають класиком дитячої літератури. За 50 років творчого життя було написано і видано близько 40 книг оповідань, казок і повістей.

Його книгу «Тореадори з Васюківки» перевели на понад 20 мов, в тому числі німецька, російська, англійська тощо. Постановою Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури трилогію «Торедори з Васюківки» внесли в «Особливого почесного списку Ганса Крістіана Андерсена» (Special Hans Christian Andersen Honor List) як один з найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.

Городян запрошують відвідати виставку «Сонячна посмішка Всеволода Нестайка», яка триватиме до кінця місяця.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Мелітополь
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...