• Главная
  • Бібліотеки Мелітополю шукають найрозумнішого фантазера
09:08, 24 января 2020 г.

Бібліотеки Мелітополю шукають найрозумнішого фантазера

Бібліотеки Мелітополю шукають найрозумнішого фантазера

Вісім років поспіль в Мелітополі проводиться фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер» серед учнів п'ятих та шостих класів дев'ятнадцяти шкіл міста. Повідомляє новину прес-служба Мелітопольської міської ради.

Весь Фестиваль має декілька етапів: спочатку його учасники демонструють свої знання творів світової класики та місцевих авторів, потім створюють рекламні відеоролики на твори класиків та сучасних авторів української та світової літератури.

У програмі «Літературного кафе» в бібліотеках різних мікрорайонів міста також проводяться інтерактивні заходи для учасників фестивалю: майстер-класи, зустрічі, квести, малюнку сесії, акції тощо.

Переможці та найактивніші учасники фестивалю отримають свої нагороди і заохочувальні призи на фінальному святі 23 квітня 2020 року.

У Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна», відбулися перші інтелектуальні змагання, в яких взяли участь учні шостого класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №23. Перемогу здобула Дар'я Кононова. Визначилися також переможці серед п'ятих класів гімназії №1: Костевич Марк, Андрусів Єлизавета  та Купаєва Аліна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Мелітополь
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...