• Главная
  • У Мелітопольському музеї провели екскурс в історію для школярів
15:14, 29 января 2020 г.

У Мелітопольському музеї провели екскурс в історію для школярів

У Мелітопольському музеї провели екскурс в історію для школярів

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї сьогодні, 29 січня пройшов захід, присвячений річниці бою під Крутами.

В Указі Президента України від 22 січня 2016 року № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років» наголошується на необхідностідонесення інформації про події Української революції, виховання патріотизму та підвищення у громадян, передусім учнівської та студентської молоді, інтересу до історії України.

Битва під Крутами стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії й слави.

Наш народ не забуває подвиг героїв Крут, його оспівують у піснях, про нього складають вірші, увічнюють у камені і бронзі, іменем героїв називають площі та вулиці. Так і в нашому місті - Мелітополі в червні 2016 року провулок Піонерський було перейменовано на честь Героїв Крут.

Під час заходу було продемонстровано фрагмент художнього фільму українського режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918», який став помітною подією у мистецькому житті України. В ньому розповідається про подвиг київської молоді як справжнє втілення однієї з найгероїчніших сторінок історії України.

Після перегляду фільму у молоді була можливість переглянути кадри презентації, де розповідається про історію бою та показані приклади увічнення пам’яті воїнів-крутян по всій території України.

Для участі у заході запрошені були учні мелітопольських шкіл ЗОШ №6 та №24.

Захід підготовлений науковими співробітниками музею Чухраєнком О. А. та Шевченко-Чепелівою Т. Т. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мелітопольский міський музей
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...