• Главная
  • У Мелітополі посилюють заходи щодо розповсюдження пташиного грипу
17:00, 31 января 2020 г.

У Мелітополі посилюють заходи щодо розповсюдження пташиного грипу

У Мелітополі посилюють заходи щодо розповсюдження пташиного грипу

У райдержадміністрації проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, основне питання якого стосувалось посилення заходів щодо недопущення занесення і розповсюдження на територію Мелітопольського району високо патогенного грипу птиці. Повідомляє новину прес-служба Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

За інформацією начальника Мелітопольської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ірини Садовської пташиний або курячий грип — це вірус, який часто призводить до смерті заражених птахів. Його збудник переносять дикі перелітні птахи. Деякі зі штамів пташиного грипу можуть вражати не лише птахів, а й людей чи свиней.

У 2019 році ситуація щодо високо патогенного грипу птиці у світі та особливо в Європі різко погіршилася. На території України теж були зафіксовані випадки загибелі птиці від цього вірусу.

У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації щодо високо патогенного грипу птиці в Україні та з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації районна державна надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла низку рішень. Серед яких:

  • забезпечення постійного контролю за дотриманням ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо «закритого» режиму роботи підприємств з утримання птиці;
  • проведення роз’яснювальної роботи серед населення із вказаних питань;
  • недопущення обігу птиці й продукції птахівництва у місцях несанкціонованої торгівлі;
  • проведення профілактичних щеплень та діагностичних досліджень на інфекційні захворювання птиці тощо.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Мелітополь #пташиний грип
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...