• Главная
  • Брати кредит доцільно тільки в двох випадках
Реклама
23:00, 28 января 2020 г.

Брати кредит доцільно тільки в двох випадках

Реклама
Картинки по запросу кредит для украинцев

Картинки по запросу кредит для украинцев

Споживчий кредит, добре це чи погано, давно став невід'ємною частиною життя мільйонів українців. На жаль, до сих пір багато позичальників погано знають права та обов'язки, які з'являються при укладанні кредитного договору.

Але кредит - це не тільки права та обов'язки. Важливо уважно підходити до вибору кредиту на сайті https://greenzaim.com.ua/kruglosutochno/, вміти порівнювати його з іншими продуктами, знаходити плюси і мінуси. Позичальник повинен вміти правильно оцінювати своє фінансове навантаження, не брати на себе більше зобов'язань, ніж здатний виконати. Не слід звертатися за кредитом без крайньої необхідності, а якщо все ж неминуче доведеться взяти в борг, підійдіть до цього з розумом і дотримуйтеся ряду правил.

Для початку треба визначитися, яку частину доходу ви зможете віддавати банку. Бажано, щоб вона не перевищувала 30-40% від щомісячного доходу після всіх необхідних платежів. Якщо у вас на утриманні є діти та інші родичі, не забудьте врахувати витрати і на них. Розрахувавши прийнятний для вас платіж, визначте, яку суму і на який термін зможете отримати. Чим більша сума запитується, тим довший буде термін кредитування.

В Інтернеті найзручніше підібрати вигідний кредит. Досить вказати необхідні параметри (суму, термін, забезпечення та ін.), і пошук підбере відповідні продукти. Звертайте увагу не тільки на процентну ставку, але й на супутні витрати (наявність страхування, комісії за зниження ставок, тощо.). В результаті ви отримаєте список кредитів, які можна відсортувати за розміром ставки. До кожного продукту написана «експертиза»: його переваги та недоліки. На деяких сайтах діє «майстер підбору кредитів» - сервіс персонального підбору кредитів, що допомагає клієнтам вибрати необхідні банківські продукти з високою ймовірністю схвалення.

Намагайтеся уникати банків, які пропонують зниження процентної ставки при виконанні ряду умов. Нерідко за цю послугу банк бере велику комісію. Зазвичай за такими програмами спочатку встановлюється висока ставка, а потім вона знижується при своєчасному погашенні кредиту. Якщо ви допустите навіть незначне прострочення, ставка повернеться до початкового значення. Комісія, до речі, при цьому повернена не буде, так само як і при достроковому погашенні. Мріючи про зниження ставки в майбутньому, не забувайте, що найвища ставка діє на початку, коли відсотки нараховуються на всю суму заборгованості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...