Літературно-музичний вечір у Мелітопольській бібліотеці

Літературно-музичний вечір у Мелітопольській бібліотеці, Алина Рудакова

Напередодні 14 лютого в міській бібліотеці ім. М. Горького відбувся літературно-музичний вечір «Чари кохання». Повідомляє новину прес-служба бібліотеки.


На початку заходу бібліотекарі розповіли про історію виникнення цього свята. «Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів,- зазначили вони, - це одвічна тема поезії, музики, сенс повноцінного людського життя».
Романтикою, особливим ліричним настроєм був сповнений концерт, в якому взяли участь представники територіального центра соціального обслуговування та читачі бібліотеки.


«А ты любви моей не понял», «Домино» у виконанні Неллі Батирєвої, «Киевский вальс» і «Жизнь моя, любовь моя» - Молодиченко В.М., «Одинокая гармонь» - Мадлени Баталової надзвичайно сподобалися вдячної публіці. Всі пісні та романси виконувалися під акомпанемент Римми Філіпової.
Виконання «Как много девушек хороших», «Что так серце растревожено» - В. Бихкало, «Судьбинушка» - Марії Смоли викликали навіть сльози у найбільш чуттєво налаштованих слухачів. Не залишилися непоміченими й ліричні вірші завдяки талановитому виконанню Г. Бахмач, К. Верьовкіної, М. Смоли та М. Баталової.


Ліричні вірші та мелодійні пісні про кохання, які прозвучали на цьому заході створили атмосферу душевного тепла та затишку і не залишили нікого байдужим.

новини Мелітополь бібліотека ім. М. Горького
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии