Мелітопольську молодь привчають до податкової культури

Мелітопольську молодь привчають до податкової культури , Алина Рудакова

Днями студенти першого та другого курсів Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» завітали до мелітопольських податківців на професіографічну екскурсію. 

Зустріч розпочалась з Центру обслуговування платників, де студенти дізнались про адміністративні послуги, що надаютьсяплатникам податків та громадянам, про можливості електронних сервісів ДПС. Гостей зацікавили порядок отримання електронних довірчих послуг та функціонал електронного кабінету платника.

Далі студенти ознайомились з роботою структурних підрозділів Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області, дізнались про основні функції, які виконуються фахівцями управління. Гості не тільки уважно слухали податківців, а йжваво цікавились різними питаннями діяльності ДПС.

За традицією наприкінці екскурсії студенти відвідали актову залу та міні-музей податкової, де почули коротку історію становлення та розвитку податкової служби України в цілому та Мелітопольського управління зокрема.

МІДМУ КПУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии