У Мелітополі затримали провопорушників, які викидували сміття у невідведених для цього місцях

У Мелітополі затримали провопорушників, які викидували сміття у невідведених для цього місцях, Алина Рудакова

Учора, 19 лютого, співробітниками відділу з благоустрою та екології, під час планового рейду, зафіксовано факт самовільного скидання будівельного сміття та ґрунту у невідведених для цього місцях, за адресою вул. Станіславського, 147а. Повідомляє новину прес-служба відділу з благоустрою та екології міста Мелітополь.

Протокол за порушення Правил благоустрою міста Мелітополя складено на директора ПП Дамир. В березні 2018 року вже був складений подібний протокол за таке саме порушення. Тоді адмінкомісія встановила покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. Аргументи підприємця про домовленості з керівництвом гаражного кооперативу Тополиная роща (юридично не зареєстровано) щодо засипання котлованів від знесених гаражів не отримали позитивної реакції від членів адмінкомісії. Ті самі пояснення порушник надав і сьогодні.

Рішення по штрафу буде прийняте на засіданні адміністративної комісії, максимально можлива сума 1700 грн.

Крім того, інспектори відділу винесли припис про приведення території до належного санітарного стану.

У Мелітополі затримали провопорушників, які викидували сміття у невідведених для цього місцях, фото-1 У Мелітополі затримали провопорушників, які викидували сміття у невідведених для цього місцях, фото-2 У Мелітополі затримали провопорушників, які викидували сміття у невідведених для цього місцях, фото-3
новини Мелітополь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии