У Мелітопольської матері-одинчаки забрали всі соц.виплати та завели кримінальну справу

У Мелітопольської матері-одинчаки забрали всі соц.виплати та завели кримінальну справу, Алина Рудакова

Студентка коледжу ТДАТУ, при заповненні декларації, не повідомила, що отримує стипендію. В результаті їй була виплачена зверх сума матеріальної допомоги. Повідомляє новину "Ріа-М".

Правоохоронці розслідують кримінальну справу про шахрайство, в якому підозрюють одиноку матір. У вересні 2018 роки жінка звернулася в Управління соцзахисту населення Мелітопольської міської ради за призначенням соціальних виплат у вигляді: допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

При зверненні їй було запропоновано заповнити декларацію про доходи й майновий стан осіб.

Заповнюючи документ, дівчина не вказала, що отримує стипендію в коледжі ТДАТУ. Як вона стверджує, спеціаліст управління соцзахисту сказала їй, що це джерело доходу вказувати не треба.

Молодій матері призначили всі види допомог, однак, під час проведення перевірки в лютому 2019 року, було виявлено невідповідність у декларації. На той момент жінка отримала 17,3 тис. Грн.

Після цього виплата всіх видів допомоги була припинена, а у жінки зажадали повернути отримані гроші. Через те, що вона цього не зробила, фахівці управління соцзахисту звернулися в поліцію із заявою про шахрайство.

В даний час розслідування триває. Правоохоронці отримали санкцію суду на вилучення з документів ТДАТУ зразків почерку підозрюваної.

новини Мелітополь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии