Народний депутат буде знаходитися у Мелітополі та контролювати ситуацію по коронавірусу

Народний депутат буде знаходитися у Мелітополі та контролювати ситуацію по коронавірусу, Алина Рудакова

Народний депутат Сергій Мінько, опублікував на своїй сторінці у фейсбук звернення до мелітопольців. У якому він закликає не відвідувати місця скупчення людей і обіцяє бути в місті та контролювати ситуацію.

Шановні мелітопольці!

 Сьогодні Україна, як і весь світ, виявилася в надзвичайній ситуації, викликаної пандемією коронавірусу. Щоб максимально обмежити його поширення та не допустити масового зараження, з 12 березня по всій країні введений карантин, який має ряд обмежень щодо навчального процесу, проведення масових культурних і спортивних заходів, роботи розважальних закладів, переміщень громадян за межі країни.

 Також виписані чіткі інструкції і вимоги до медичних установ. Закуплено всі необхідні захисні засоби.

 Я хочу заспокоїти всіх городян і повідомити, що на сьогоднішній день в Мелітополі не виявлено жодного випадку зараження коронавірусом! Але збереження стабільної ситуації залежить від прояву свідомої громадянської позиції кожного з нас!

 Шляхом спільної роботи на рівні держави, області та місцевої ради ми посилимо превентивні заходи в зв'язку з пандемією.

 Закликаю жителів міста не відвідувати місця скупчення людей без гострої необхідності. Міську владу і, зокрема, секретаря міської ради Романа Вікторовича Романова прошу зібрати позачергове засідання виконкому, по можливості - сесію міської ради, створити оперативний штаб реагування та посилити профілактичні заходи по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу на території міста.

Даний вірус передається повітряно-крапельним шляхом. Він може жити на поверхнях протягом кількох годин, але прості дезінфікуючі засоби можуть його вбити. Прошу всіх дотримуватися рекомендацій щодо профілактики коронавірусу і виявлення його симптомів. Всі вони є на інфографіку Міністерства охорони здоров'я.

Наша депутатська група «За майбутнє» наполягатиме на екстреному прийнятті законопроекту за коронавірус у Верховній Раді. Ми повинні скасувати тендерні процедури для придбання товарів медичного призначення для подолання коронавірусу. У нас просто немає часу на проведення двомісячних тендерів. Також ми наполягаємо ввести політичний карантин у Верховній Раді. Не можна використовувати привід загального карантину по країні для прийняття рішення про розпродаж української землі. Ми не повинні приймати будь-які рішення в цей особливий період для життя країни, які б розколювали наше суспільство.

Максимальна кількість часу я буду намагатися перебувати на території Мелітополя і контролювати ситуацію. Спільними зусиллями ми обов'язково зможемо не допустити поширення вірусу!

коронавірус Сергій Мінько
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии