Робота Мелітопольського міськрайонного суду під час карантину

Робота Мелітопольського міськрайонного суду під час карантину, Алина Рудакова

У зв'язку з карантинними заходами щодо запобігання поширення коронавірусу Мелітопольський міськрайонний суд змінив порядок роботи. Прийом громадян поки скасований - подавати заяви і консультуватися просять по телефону. Повідомляє новину "Ріа-М".

Без гострої необхідності мелітопольців просять утриматися від візиту в Мелітопольський міськрайонний суд. Розгляд справ при цьому не відкладається і не скасовується - все йде за графіком. Зміни внесли лише до складу присутніх - тепер участь в судових засіданнях для вільних слухачів закрито, допускаються лише учасники процесу. Табу накладено на особистий прийом громадян керівництвом суду і всі заходи, не пов'язані з процесуальною діяльністю - круглі столи, семінари, дні відкритих дверей і т.д.

Якщо у вас є ознаки ГРВІ або грипу, утримайтеся від візиту в суд. Отримати консультацію можна дистанційно - по телефону або поставивши своє питання по електронній пошті.

Подати позов або інші заяви також можна віддалено - відскануйте документ і надішліть скан-копію на імейл суду. Реєстрація електронних заяв проходить в той же день.

У суді зазначають: учасники судових засідань можуть клопотати про відкладення розгляду справи у зв'язку з карантином або розгляді справи без участі сторін. Подібні прохання будуть задоволені. Брати участь в судових засіданнях рекомендують в форматі відео-конференції.

Звернутися до суду письмово можна, відправивши документи за адресою: 72309, Запорізька обл., М Мелітополь, вул. Шмідта, 11 або на електронну адресу [email protected]

Отримати всю необхідну інформацію можна за телефонами: (0619) 43-84-93 (прийом кореспонденції), 43-55-85 (канцелярія у цивільних і кримінальних справах), 43-75-80 (канцелярія про адміністративні правопорушення), 43-80 -79 (архів суду). Контакт-центр - 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України).

новини Мелітополь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии