Українські школярі навчатимуться по телевізору

Українські школярі навчатимуться по телевізору

Вчора, 21 березня, Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівниками українських телеканалів запуск масштабного освітнього проєкту для школярів. Повідомляє Офіс Президента України.

На національному телебаченні будуть реалізовані освітні проєкти для школярів 5-11 класів, які навчаються дома у зв’язку з веденням в країні карантину.Під час зустрічі Гарант зазначив, що через обмежувальні заходи, введених в країні з метою недопущення поширення коронавірусу, учні перейшли на дистанційне навчання.Володимир Олександрович запропонував запустити загальнонаціональний освітній проєкт, де найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів, а найбільші українські телеканали будуть показувати їх у своїх ефірах в найбільш зручний для дітей час.

Формат такого проєкт повинен бути не тільки інформативним і зручним для перегляду, а і бути цікавим дітям, їх батькам та рідним, які залишаються вдома через карантин.Передбачається, що телеуроки транслюватимуться як на загальнонаціональних українських каналів, так і в ефірі ряду регіональних. Також вони будуть доступні в мережі Інтернет.

Керівники українських телеканалів підтримали ініціативу Президента Зеленського про необхідність виробництва і запуску такого важливого соціального проєкту, з огляду на введення в Україні карантину.

коронавірус Зеленський освітня програма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии