У Мелітополі три сімейні спалахи з підозрою на коронавірус

У Мелітополі  три  сімейні спалахи з  підозрою на коронавірус

Станом на сьогодні, 22 березня, до інфекційного стаціонару госпіталізовано 7 осіб. З них 6-ро випадкових підозрілих, адже вони прибули з неблагополучних в епідемічному плані регіонів – з Польщі та Іспанії. Хоча вірус не підтверджений швидкими тестами. Іще один випадок захворювання ймовірно занесений у самому Мелітополі.

Один пацієнт з легкими ознаками гострого респіраторного захворювання (ГРЗ) під наглядом сімейного лікаря з негативним тестом знаходиться на самоізоляції. Стан інших пацієнтів середнього та легкого ступеня тяжкості.

Для лабораторного дослідження на грип та COVIDдо обласного центру направлено 6 матеріалів від хворих інфекційного стаціонару і 3 від хворих пневмонією. У 3-ох пацієнтів з інфекційного стаціонару підтвердився сезонний грип.

Біологічний матеріал для виявлення коронавірусу направлений до Києва.

У пульмонологічному відділенні протестували на коронавірус усіх пацієнтів, які там знаходяться. І на щастя, у всіх тести негативні

Наразі домашніх спалахів всього три. У них контактних 5 осіб. Всі знаходяться на самоізоляції й під наглядом сімейних лікарів. В осередках проведена дезінфекція.

Проте через виниклу ситуацію в країні та світі, прийнято рішення все ж таки госпіталізувати усіх хворих з пневмонією чи з важкою формою ГРЗ в стаціонарне відділення. А пацієнтам з легкою формою ГРЗ пропонується лікуватися в домашніх умовах під наглядом сімейного лікаря.

Інших хворих пацієнтів, пов’язаних з виїздами за кордон і перебувають на самоізоляції поки немає.

коронавірус сімейний лікар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии