• Главная
  • Колишнього податківця в Мелітополі за здирництво суд залишив на волі
10:04, 25 марта 2020 г.

Колишнього податківця в Мелітополі за здирництво суд залишив на волі

Колишнього податківця в Мелітополі за здирництво суд залишив на волі

Старший оперативник управління ДФС у Запорізькій області ще в кінці 2018 року став вимагати від власника кафе «Челентано» в Мелітополі регулярного хабаря у розмірі 5 тисяч гривень. За цю послугу підприємцю було гарантовано, що його дружина спокійно буде торгувати на ринках з лотків. До того ж обіцяв ділитися закритою інформацією з інформаційної системи «Податковий блок». Гроші передавались дружині податківця, повідомило 368.media.

Злочинна схема протрималась кілька місяців. Податківець за цей час отримав 20 тисяч гривень, дружина власника кафе торгувала на ринках, а він сам одержував цінну інформацію відносно підприємств Запорізького регіону. Та зрештою злочинець постав перед судом.

У кінцевому підсумку, з урахуванням багатьох обставин, в т. ч. у нього маленька дитина, суд вирішив не позбавляти колишнього податківця волі. Він виплатить штраф у 25,5 тисячі гривень, близько 4,5 тисячі гривень судових витрат. Зрозуміло, що мінімум натри роки він позбавлений можливості обіймати певні посади. Тепер же колишній чиновник податкової знайшов себе у якості вантажника.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мелітополь #суд #колишній податківець #штраф без позбавлення волі
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...