Відбулось перше засідання регіонального антикризового штабу по боротьбі з коронавірусом

Відбулось перше засідання регіонального антикризового штабу по боротьбі з коронавірусом, Виктор Першин

26 березня, під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка відбулось перше засідання регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією. Він підтвердив, що в області діє надзвичайна ситуація, викликана розповсюдженням коронавірусної інфекції: всього у Запорізькій області, за даними обласного лабораторного центру, станом на 15:00 зареєстровано 8 випадків COVID-19, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Обласна владаорганізувала доставлення медпрацівників до місця роботи. Також, за підтримки влади, обласна клінічна інфекційна лікарня та служба екстреної медичної допомоги отримали майже 7,5 млн грн з резервного фонду обласного бюджету.

У місто надійшла перша партія тестів для виявлення інфекції ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та тести для експрес-діагностики.Їх кількість закриває першочергові потреби Запорізької області. Швидкі тести будуть використовуватись бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлено підвищену температуру та є підозра на коронавірус. Крім того, для медпрацівників доставлено медичні маски високого ступеня захисту та захисні костюми.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в області, розпорядженням голови ОДА створено Регіональний антикризовий штаб боротьби з коронавірусною інфекцією. Штаб починає діяти вже відтепер. Його головне завдання об'єднати зусилля обласної, районної, міської влади, бізнесу та силовиків, щоб стримувати ріст захворюваності, оперативно забезпечувати лікарні усім необхідним, вирішувати першочергові завдання:

1) розробити організаційні, фінансові, методологічні, матеріально-технічні та інші заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції;

2) координувати роботу райдержадміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення області та громадськості;

3) налагодити зв’язки з бізнесом та громадянами для моніторингу епідемічної ситуації та обміну досвідом в боротьбі з інфекцією.

Проводити засідання Штабу будуть щотижнево (а у разі ускладнення епідеміологічної ситуації – негайно). Про діяльність Штабу, прийняті рішення та стан їх виконання буде проінформовано громадськість.

Нагадуємо, в Запорізькій області працює цілодобова «гаряча лінія» обласного штабу протидії коронавірусу (тел. 0 800 503 508).

Зв’язатися з координаторами Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусом можна за номерами:

097- 699-49-73 (координатор штабу від ОДА – Дорошенко Наталія Юліанівна);

098-545-69-73, 066-909-75-44 (координатор від ЗОР – Подорожко Володимир Володимирович);

095-277-71-11 (Погребняк Юлія Валеріївна);

099-417-17-37 (Жихар Наталія Юріївна).

мелітополь перше засідання координаційна рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии