Чим можна займатися в Мелітополі під час карантину

Чим можна займатися в Мелітополі під час карантину, Виктор Першин

На період карантину в Мелітополі дозволяється займатися такими видами підприємницької діяльності:

- торгівлею продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом, засобами зв'язку;

- банківською та страховою справами, а також медичною чи ветеринарною практикою, послугами автозаправних комплексів, СТО та ремонтом транспортних засобів, технічним обслуговуванням реєстраторів розрахункових операцій, ремонтом комп'ютерів, побутових приладів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку.

Торговельна діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування можлива тільки з адресною доставкою замовлень.

Обов'язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Підприємства також мають забезпечити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгового (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше 1,5 метра з установкою спеціальних позначок.

мелітополь дозволено дільність в карантин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии