У Мелітополі відкрили ринки на певних умовах

У Мелітополі відкрили ринки на певних умовах, Виктор Першин

Рішенням комісії з питань техногенної безпеки на надзвичайних ситуацій дозволила з 27 березня роботу всіх ринків Мелітополя. Однак введено ряд обмежень і умов, зокрема заборона торгувати людям похилого віку, повідомив Наш город.

Серед цих умов обов'язково всі торговельні майданчики повинні мати окремі входи та виходи з позначення відповідними табличками. Рух в торговельнихрядах тільки в одному напрямку, щоб запобігти хаотичності. Мінімальна відстань між покупцями та продавцями, а також між покупцями має становити 2 метри. Працівники ринків та продавці повинні бути забезпечені масками, рукавичками та антисептиками. При цьому продавці повинні зверху латексних рукавичок одягати одноразові поліетиленові, у яких відпускають товар,потім знімають і викидують, а гроші приймають у латексних рукавичках. А покупці не можуть братитовари своїми руками. Усі продукти харчування треба накривати харчовою плівкою або пластиком.

Продавцям на ринках постійно будуть вимірювати температуру з допомогою безконтактних термометрів з обов'язковим занесенням даних до журналів обліку. Заборонено торгувати тим, хто в останні два тижні перебував за кордоном. А ось заклади громадського харчування будуть закриті. До того ж серед продавців не повинно бути жінок старше 54 і чоловіків старше 64 років.

За дотриманням карантинних заходів будуть поліція та моніторингові групи від міськвиконкому. За порушення будуть складені протоколи. Порушників очікують штрафи від 17 до 34 тисяч гривень для фізичних осіб та від 34 до 170 тисяч гривень для юридичних осіб.

мелітополь дозволили роботу ринків умови
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии