За яке перевищення швидкості водії одержуватимуть «листи щастя»

За яке перевищення швидкості водії одержуватимуть «листи щастя», Виктор Першин

Водіям завжди треба контролювати стрілку спідометра. А незабаром це стане однією з головних умов, аби не одержати лист щастя від автоінспекції. Міністерство внутрішніх справ України вже оголосило про початок перехідного періоду, з настанням якого постійно почне працювати відеофіксація порушень ПДР на всіх дорогах. Тож незабаром слід очікувати і на «листи щастя» з солідними сумами штрафів, повідомляє Сьогодні.

Як зазначено у ПДР, у населених пунктах не можна їздити швидше 50 км на годину, а поза населеними пунктами - швидше 90 км. Якщо на дорозі є розділова смуга, можна рухатися швидше, але не перевищуючи 110 км / год, на автомагістралях - не більше 130 км / ч. Та у пояснені є обмовка.

Згідно з поясненнями від МВС, порушенням швидкісного режиму в містах буде вважатися їзда зі швидкістю більше 73 км / год: 50 + 20 + 3 км / год = 73 км / год, де 3 км / год - це спеціально закладена похибка в роботі приладу). А 20 км / год - це так звані "бонусні" кілометри, після перевищення яких, згідно зі ст. 122 ч. 1 Адмінкодексу, і буде накладатися штраф.

Згідно з таким обчисленням, для автодоріг це - 113 км / год, при наявності на них розділової смуги - 133 км, на автомагістралях - 153 км на годину.

мелітополь,мвс пояснення перевищення швидкості листи щастя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии