![](https://s.0619.com.ua/section/logo/upload/pers/162/logo.png?20240727)
15:21, 6 квітня 2020 р.
Мелітопольці не хочуть сидіти вдома та вдягати маски
![Мелітопольці не хочуть сидіти вдома та вдягати маски Мелітопольці не хочуть сидіти вдома та вдягати маски](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Мелітополі, як і по всій Україні, посилили карантинні обмежувальні заходи, але деякі містяни їх ігнорують. Як повідомили журналісти «МВ» у парку культури і відпочинку ім. Горького, досі є ті хто прийшов погуляти. Так, людей стало менше, але вони є. До того ж, деякі ще й ігнорують зобов’язання ходити в масках чи респіраторах.
І це при тому, що парк зараз перекритий, бо всюди ведуться ремонти та інші роботи з благоустрою. Наприклад, сьогодні чистять ставок. Тому вхід на доріжку вздовж водойми перекритий з двох сторін, уздовж гуляють лише робочі. Та така міра тимчасова, тільки на час робіт.
Нагадаємо, що у Запорізькій області на сьогодні вже зафіксовано 41 хвору людину на коронавірус. Тому зараз дуже важливо дотримуватися карантину і залишатися вдома!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...