• Главная
  • Медсестра туберкульозного відділення в Запорізькій області виклала свій "крик душі", ФОТО
10:30, 7 апреля 2020 г.

Медсестра туберкульозного відділення в Запорізькій області виклала свій "крик душі", ФОТО

Медсестра туберкульозного відділення в Запорізькій області виклала свій "крик душі", ФОТО

Медсестра однієї з лікарень Запорізької області виклала пост у соціальній мережі, який виявився «криком душі». Жінка виклала фотографії Молочанської психічної лікарні, яка зараз опустіла. Жінка звертає увагу на те, що у відділені лікувалися люди що мають психічні захворювання, а туберкульоз був супутньою хворобою. Вона звертає увагу на те, що багато з хворих не вміють поводитися ізольовано і не всі вміють виконувати гігієнічні маніпуляції, щоб не розповсюджувати туберкульоз.

Молочанська психіатрична лікарня, туберкульозне відділення. На разі зовсім пусте.

Усіх хворих на туберкульоз виписано, але це не означає, що вони стали здоровими, просто влада так розпорядилася, щоб ці хворі люди пішли у суспільство і заразили сотні, а може й тисячі здорових людей, бо багато з хворих мав майже невиліковну стадію.

Люди, хто не байдужий, хто не хоче захворіти в наш тяжкий час ще й на туберкульоз, робіть репост. Це крик душі, один крик з багатьох криків, суть якого полягає в тому, щоб не допустити руйнування медицини, а в даному випадку - не допустити руйнування протитуберкульозної служби.

#туберкульоз Мелітополь
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...