![](https://s.0619.com.ua/section/logo/upload/pers/162/logo.png?20240727)
17:24, 7 квітня 2020 р.
Завтра до маршрутки в Мелітополі можна потрапити тільки за іменним посвідченням
![Завтра до маршрутки в Мелітополі можна потрапити тільки за іменним ... Завтра до маршрутки в Мелітополі можна потрапити тільки за іменним посвідченням](/dist-assets/images/cap.jpg)
Від завтра в Мелітополі на роботу та з роботи можна буде доїхати лише за іменним посвідченням. У разі виявлення в маршрутці «лівого» пасажира, водії будуть покарані великим штрафом. Ці вимоги і правила сьогодні на брифінгу оголосив заступник міського голови Ігор Судаков.
Це рішення прийняте згідно з вимогами Кабміну, якими забороняється перевезення пасажирів на регульованих і не регульованих маршрутах. Однак визначена певна категорія громадян, яким це дозволено. За рішенням міської комісії з ТЕБ та НС дозвіл на пересування в маршрутках матимуть:
·медики;
·продавці, касири, ті, хто працюють в харчовій промисловості і забезпечують місто продуктами:
·працівники держустанов – пенсійного фонду, соцзахисту, податківці та інш.;
·працівники комунальних служб;
·співробітники фінансових і банківських структур, оборони, правопорядку та цивільного захисту;
·працівникиоб'єктів критичної структури з безперервним виробничим циклом.
Всім їм видадуть спеціальні посвідчення. Маршрутки будуть ходити по місту з 6:00 до 9:00, а потім з 16:00 до 19:00. Контроль за дотриманням правил здійснюватимуть мобільні групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...