• Главная
  • Пересувний рентген-апарат надійшов до інфекційного відділення Мелітопольської лікарні
11:34, 11 апреля 2020 г.
2

Пересувний рентген-апарат надійшов до інфекційного відділення Мелітопольської лікарні

Пересувний рентген-апарат надійшов до інфекційного відділення Мелітопольської лікарні

Як вже повідомляв 0619 депутати Запорізької обласної ради від міста віддали свої депутатські фонди на потребу медикам Мелітополя. Ті вирішили на них придбати мобільний рентген-апарат, що так потрібен в умовах карантину через коронавірус. Завдяки йому можна проводити дослідження хворих в умовах стаціонару, що прискорює встановлення діагнозу.

Вчора рентген-апарат італійського виробництва був доставлений і змонтований в лікарні. Його перевага не тількимобільності, а й в максимальному захисті від радіації хворих та медперсонал, повідомив телеграм-канал «Коронавірус – Мелітополь».

Та витрачена тільки частина коштів. За решту планують придбати медичні монітори, ендоскопічні стійки та інше обладнання для підвищення якісного рівня обслуговування хворих на коронавірус.

#мелітополь #інфекційне відділення #пересувний рентген-апарт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Вася
12 апреля 2020 г., 11:25
Один уже раньше надийшов.пропиарили хорошо.вот только работает ли он.Так будет и этим.кстати специалист который будет на нем работать тоже надийшов?Или тоже будет стоять мертвым грузом!
Volodymyr
8 сентября 2020 г., 17:34
https://www.youtube.com/watch?v=x6EuGsIvT9I&t=51s Купуйте українське ! Цей рентгенівський апарат за всіми показниками переважаї італійський , що поставили! 450 000 грн.
Объявления
live comments feed...