![](https://s.0619.com.ua/section/logo/upload/pers/162/logo.png?20240727)
08:54, 16 квітня 2020 р.
На вихідні ніяких заміських пікніків для мелітопольців – порушників чекають солідні штрафи
![На вихідні ніяких заміських пікніків для мелітопольців – порушників... На вихідні ніяких заміських пікніків для мелітопольців – порушників чекають солідні штрафи](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голова Запорізької обласної держадміністрації Віталій Туринок на своїй сторінці Фейсбук закликав жителів області до розуміння складної ситуації в період карантину. Тому в'їзд та виїзд до карантинних зон забороняється. Людям запропоновано просто запастися всім необхідним.
Оскільки Мелітополь – місто карантинне, то його це стосується в першу чергу. З цього приводу заступник міського голови Ігор Судаков попередив. Хоча тим, хто має пропуски й вдасться виїхати з міста треба бути також відповідальними. Якщо дозволи будуть використані для того, що десь у лісочку чи на березі Азовського моря влаштувати пікнічок, то цей день залишиться пам'ятним штрафом в 17 тисяч гривень. Це відповідає урядовій постанові про заборону відвідувати не лише парки, а й зони біля водойм. Так що краще та безпечніше ці дні провести дома.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...