18:00
24 липня
В Мелітопольському регіоні «податкові» аферисти змінили шахрайську схему та почали вимагати кошти у представників бізнесу на боротьбу з COVID-19.
Шахраї телефонують керівникам підприємств та підприємцям і, представляючись керівництвом Головного управління ДПС у Запорізькій області, пропонують перерахувати кошти на банківські рахункинібито для потреб українських медиків, які борються сьогодні з епідемією корона вірусу.
Наголошуємо, такі дзвінки або повідомлення є шахрайською схемою. Просимо громадян бути уважними, ретельно перевіряти інформацію, не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Про випадки таких дій зловмисників рекомендуємо одразу повідомляти правоохоронні органи.