![](https://s.0619.com.ua/section/logo/upload/pers/162/logo.png?20240727)
11:31, 21 квітня 2020 р.
Директор лісового господарства в Запорізькій області піде під суд за продаж деревини
![Директор лісового господарства в Запорізькій області піде під суд з... Директор лісового господарства в Запорізькій області піде під суд за продаж деревини](/dist-assets/images/cap.jpg)
До суду скеровано обвинувальний акт відносно директора державного підприємства одного з лісових господарств, розташованих на території Запорізької області. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.
Слідством встановлено, що директор лісового господарства, до складу якого входять три лісово-мисливських господарств, вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 360 тис грн за продаж ділової деревини, яка знаходиться на балансі підприємства, під виглядом паливної деревини.
Слідчі ДБР затримали правоохоронця у порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.
В ході проведення досудового розслідування слідчими виявлено факт внесення обвинуваченим до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей щодо заниження класу деревини. Так під виглядом дров’яної деревини продавалась деревина промислового призначення.
У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років із конфіскацією майна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...