• Главная
  • Мелітопольських підприємців звільнили від сплати налогу
17:00, 23 апреля 2020 г.

Мелітопольських підприємців звільнили від сплати налогу

Мелітопольських підприємців звільнили від сплати налогу

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами у Telegram

Сьогодні, 23 квітня, депутати Мелітопольської міської ради зібралися на позачергову сесію міської ради, щоб вирішити ряд важливих питань щодо профілактики поширення коронавірусної інфекції та підтримки жителів нашого міста.

У засіданні взяли участь народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник губернатора Запорізької області Іван Федоров і секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов. 

Важливою темою, яку розглянули під час сесії, стало питання закриття ринків у зв'язку з карантинними заходами. Закриття ринків мало ряд негативних наслідків для мелітопольських підприємців, які вчора навіть виходили на мітинг до міської ради. Тому, депутати написали звернення до Кабінету міністрів з проханням розглянути питання і надати дозвіл на здійснення діяльності продовольчих ринків на території України під час дії карантину.

Окрім того, перший заступник губернатора Іван Федоров написав звернення на ім'я Романа Романова та вніс на сьогоднішню сесію проєкт рішення про звільнення платників першої і другої групи від сплати єдиного податку в травні місяці. Звільнення буде стосуватись платників, яким на час карантину заборонено здійснювати свою господарську діяльність.

Підприємців першої групи в Мелітополі близько півтори тисячі, підприємців другої групи - більше трьох тисяч. Перша група - це, безпосередньо, риночники, які в наслідку карантину не можуть здійснювати свою діяльність. Підприємці другої групи - це дрібний бізнес, сфера обслуговування, які також не можуть вести свою діяльність в зв'язку з пандемією. Очікувані втрати місцевого бюджету близько 3 млн грн. Але влада вирішила піти на зустріч підприємцям, щоб підтримати бізнес.

#новини Мелітополя #сесія Мелітопольської міськради
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...