• Главная
  • У Мелітополі продовжують будувати водно-спортивний комплекс
09:07, 24 апреля 2020 г.

У Мелітополі продовжують будувати водно-спортивний комплекс

У Мелітополі продовжують будувати водно-спортивний комплекс

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

У Мелітополі очільник регіону Віталій Туринок разом із першим заступником Іваном Федоровим побували на будівництві водно-спортивного комплексу, повідомили на сайті ЗОДА.

- Басейн - це давня мрія для жителів Мелітополя. Ще два роки тому був розроблений проєкт для будівництва басейну. Це не просто басейн, це великий комплекс, що буде надавати багато послуг. Не тільки розважальних, а й виховувати вітчизняних спортсменів. Вже усі головні будівельні роботи виконано. Залишаються всі внутрішні роботи. Загальна вартість проєкту складає 78,5 млн грн. Кошти обумовлені якістю, - розповів Іван Федоров.

У проєкті передбачено:

- Плавальний басейн з внутрішніми габаритами чаші 25 х 20 м і середньою глибиною 1,8 м. Басейн розрахований на 8 доріжок, кожна доріжка шириною 2,5 м відповідно до нормативних вимог Міжнародної федерації плавання FINA. Також проєктні габарити чаші дають можливість використовувати 10 доріжок шириною по 2 м. Це відповідає нормативам Федерації плавання України. Одночасно в басейні зможе займатися 64 людини.

- Тренувальний басейн з внутрішніми габаритами чаші - 25 х 2,5 м і глибиною 0,8 м. Одночасно на трибуні перебуватимуть до 300 вболівальників. Крім того, проєктом передбачено вестибюль, два гардероби, чотири санвузли, душові кімнати, тренерська, адміністративна кімната, зона очікування на другому поверсі та інші приміщення.

Вже відбудовано двоповерхову будівлю водно-спортивного комплексу, облаштовано покрівлю, розрито котлован і облаштовано чаші басейну, встановлено двері, установлено вікна, відбудовано зовнішні та інженерні мережі та тривають роботи з обробки стін.

Читайте також: Навіщо в Мелітополь приїжджав голова облдержадміністрації.

#новини Мелітополя #благоустрій у Мелітополі #басейн у Мелітополі
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...