16:00, 26 апреля 2020 г.

Дивимось фільм разом з 0619

Дивимось фільм разом з 0619

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

10 днів – з 26 квітня до 6 травня – тривав викид активності із пошкодженого реактора на рівні десятків мільйонів кюрі на добу, після чого знизився у тисячі разів. 200 тисяч квадратних кілометрів – на таку територію поширилася дія радіації. Із них 52 тисячі квадратних кілометрів – сільськогосподарські землі. 30 співробітників АЕС загинули внаслідок вибуху або гострої променевої хвороби протягом кількох місяців з моменту аварії.

За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення. 

У цей сумний день пропонуємо вам подивитися художній фільм "Метелики" - історію кохання випускниці старших класів Алі і солдата строкової служби Паші. Їм судилося зустрітися наприкінці квітня 1986 року в місті Прип'ять...

#новини Мелітополь #Чорнобильська катастрофа #фільм з 0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...