18:00
24 липня
Слідкуйте за новинами у Telegram
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook
У Центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова до свята Перемоги організували панорамну виставку "Не згасне пам’яті свіча" та виставку сучасної художньої та краєзнавчої літератури.
З кожним роком у мелітопольців залишається все менше можливостей дізнатися про події 1939-1945 років від їх безпосередніх свідків та учасників. Частіше пам'ять про цю війну допомагають зберегти тільки книги.
У бібліотеці, що знаходиться на Площі Перемоги у вітрині читального залу представлені документальні матеріали, фотоальбоми, що присвячені подіям і героям найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни.