В Мелітополі помер Юрій Капінос

В Мелітополі помер Юрій Капінос

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами у Telegram

Вчора, 15 травня перестало битись серце директора стадіону «Спартак» ім. О. Олексенка - Юрія Васильовича Капіноса. Загальний стаж роботи Юрія Васильвича в галузі фізичної культури і спорту Мелітополя складає 50 років.

Юрій Васильович Капінос народився 25 листопада 1946 року у місті Морозовськ Ростовської області. Отримав вищу освіту у Симферопольському державному університеті ім. М. В. Фрунзе за спеціальністю фізичне виховання.

Протягом 19 років, з 1992 до 2011, був головою комітету з фізичної культури, спорту та туризму Мелітопольської міської ради Запорізької області.

З 2008 року був незмінним керівником Мелітопольського міського осередку Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України на громадських засадах. Щорічно в місті Мелітополі міським осередком ЗОВ НОК України спільно з управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради проводились Олімпійські дні та змагання з олімпійських видів спорту з охопленням біля 5000 осіб.

З 2012 року Юрій Васильович очолював, на громадських засадах, Мелітопольську міську організацію фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

З 2017 року обіймав посаду директора комунальної установи «Стадіон «Спартак» ім. О. Олексенка» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Юрій Васильович отримав звання «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» (2004 рік).

Про час та місце прощання з померлим буде повідомлено пізніше.

новини Мелітополя помер Юрій Капінос видатний мелітополець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии