![](https://s.0619.com.ua/section/logo/upload/pers/162/logo.png?20240727)
08:22, 19 травня 2020 р.
В Мелітополі цього літа не відкриватимуть пришкільні та мовні табори
![В Мелітополі цього літа не відкриватимуть пришкільні та мовні табори В Мелітополі цього літа не відкриватимуть пришкільні та мовні табори](/dist-assets/images/cap.jpg)
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook
Слідкуйте за новинами у Telegram
Щорічно на літніх канікулах в Мелітополі працюють пришкільні, мовні та профільні табори. Традиційно їх відкривають на базі шкіл міста, Палацу творчості та Центру позашкільної освіти.
В цьому році, табори не відкриватимуть через карантин. В Міністерстві освіти і науки не давали чітких вказівок на цей рахунок. Рішення щодо відкриття літніх таборів повинні приймати в кожному окремому регіоні самостійно.
В Мелітополі прийнято рішення не організовувати роботу мовних, пришкільних та профільних таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти Мелітопольської міської ради влітку 2020 року через високий ризик зараження дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...