В мелітопольському вузі з’явилася власна сучасна пасіка

В мелітопольському вузі з’явилася власна сучасна пасіка

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами у Telegram

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного тепер є своя пасіка, яка налічує 70 вуликів. Днями до них помістили 50 бджолосімей. 

ТДАТУ отримав грант від Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва. У березні цього року, на кошти гранту закупили обладнання для запуску пасіки. У квітні на пасіку з Чернівців були завезені 50 бджолосімей породи Карпатка, від досвідчених бджолярів-селекціонерів, які були розміщені у свої нові вулики. Бджолам створені комфортні умови: підготовлені поїлки та додаткове харчування для комфортної адаптації. За їх станом постійно слідкують студенти та наставники-бджолярі. Перший медозбір планується на вже червень, далі буде соняшниковий мед.

Тепер для отримання практичної підготовки у студентів є всі умови. Пасіка розташована у зручному місці на території навчального полігону, поряд з садовими насадженнями (с. Нове, Мелітопольського району). Для утримання бджолосімей університет має кормову базу, садові насадження площею 120 га: черешня, абрикос, персик.

Отримана продукція бджільництва буде використана для утримання бджіл в зимовий час, а також для наукових і навчальних цілей на кафедрі харчових технологій та готельно-ресторанної справи. Крім того, продукція буде постачатися у студентську їдальню.

Використовувати піску ТДАТУ будуть і при проведенні тренінгів для бджолярів області та під час курсів підвищення кваліфікації для бджолярів. Надалі планується впровадження робочої професії «бджоляр» у навчальних коледжах університету.

новини Мелітополя ТДАТУ навчальна пасіка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии