18:00
24 липня
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook
Слідкуйте за новинами у Telegram
Літаки Мелітопольської авіабригади доставляють вантажі, призначені для боротьби з коронавірусом, по всьому світу. Повідомляє "МВ".
З початку пандемії літаки Іл-76 Мелітопольської авіабригади "нарозхват". Екіпажі доставляють медичні вантажі не тільки для України, але і для інших країн.
Так, на минулому тижні мелітопольський літак перевозив вантажі з Китаю та В'єтнаму в Румунію.
Перельоти довгі, займають близько 32 годин без урахування дозаправки і навантаження. Коштом місткості літаків і майстерності льотчиків послуги наших транспортників затребувані у всьому світі - зараз у співпраці зацікавлені і Польща, і Бельгія.