Реклама
14:30, 3 июня 2020 г.

Інсектициди та їх призначення

Реклама
Інсектициди та їх призначення

Знищення шкідливих комах – один з найважливіших заходів в складі комплексного догляду за садовими, декоративними й сільськогосподарськими культурами. Для боротьби зі шкідниками використовуються спеціальні препарати – інсектициди. В інтернет-магазині «Аптека садівника» представлений вибір засобів, які відрізняються призначенням, способом застосування й компонентами.

Для виробництва інсектицидів використовують біологічну й хімічну сировину. В залежності від складу дія препарату може бути вузько направленою чи універсальною.

Інсектициди активно використовуються в великих і малих господарствах для профілактики і боротьби зі шкідниками. Препарати згубно впливають на паразитів і комах, які знищують урожай рослин і псують декоративні насадження. В більшості випадків хімікати впливають не тільки на дорослу особину, а й на личинки. Перш ніж застосовувати один з препаратів, варто переконатися, що він підходить для знищення конкретної комахи, а потім визначити точну зону обробки і дозування. Діючи грамотно, можна захистити урожай без ризику для рослин, тварин і людини.

Робота з будь-яким препаратом, особливо з небезпечними хімікатами, базується на точному дотриманні інструкцій. В анотації виробник вказує спосіб застосування, дозування, міри безпеки. З врахуванням виду інсектициду, проводяться наступні заходи:

  • фумігація – обробка газовими або паровими речовинами;

  • обприскування водяною сумішшю;

  • опилювання – розсипання мілкого порошку на зелені ділянки рослин;

  • внесення в ґрунт під перекопування, розрихлення.

Працюючи з водорозчинними засобами, спочатку інсектицид розводять в 1/3 об’єму води, вказаного в дозуванні, дають засобу розчинитися. Обробку проводять одразу, оскільки хімікати з часом втрачають свої якості, а сама обробка стає неефективною.

Правила роботи з небезпечними інсектицидами передбачають обов’язкове використання засобів індивідуального захисту – рукавичок, окулярів, респіраторів.

Робота з будь-якими токсичними хімікатами потребує елементарних мір безпеки. Не всі, але багато інсектицидів шкідливі для домашніх тварин і людини. Інструкція до кожного препарату містить попередження, список дій, які потрібно вчинити при використанні засобів.

Ринок агрохімікатів пропонує широкий вибір інсектицидів, які відрізняються ціною, призначенням і складом. Грамотне застосування захистить вирощувані вами культури, не пошкоджуючи врожаю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...