Під Мелітополем винесли вирок браконьєрам

Під Мелітополем винесли вирок браконьєрам , Познякова Екатерина

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами у Telegram

Якимівський районний суд в черговий раз проявив лояльність до порушників природоохоронного законодавства.

22 березня, на узбережжі Утлюкського лиману в смт Кирилівка, екологи установили факт порушення режиму використання об'єктів природно-заповідного фонду України.

Двоє чоловіків в акваторії здійснювали незаконний лов риби, не маючи на це відповідних дозвільних документів. Чоловіки виловили три оселедці, десять особин камбали та двадцять три риби піленгас. Частина риби була повернута в природне місце існування. Матеріальні збитки, завдані державі перевищили 50 тис.грн.

На днях суд розглянув адмінпротокол, складений на порушників. Браконьєрам присудили штраф у розмірі 408 грн. Без конфіскації знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів.

Заявку, що до стягнення з браконьєрів матеріальної шкоди в розмірі 50067 гривень, суд залишив його без розгляду, у зв'язку з тим що розв'язання цього питання є правом суду, а не обов'язком.

Розглядаючи заяву Державної Азовської морської екологічної інспекції про стягнення солідарно з браконьєрів матеріальної шкоди в розмірі 50067 гривень, суд залишив його без розгляду, у зв'язку з тим що розв'язання цього питання є правом суду, а не обов'язком.

мелітополь браконьєри риба
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии