• Главная
  • У Мелітопольських школах з'являться нові комп'ютери
12:00, 1 июля 2020 г.

У Мелітопольських школах з'являться нові комп'ютери

У Мелітопольських школах з'являться нові комп'ютери

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами у Telegram

Мелітопольське управління освіти планує закупити понад 80 комп'ютерів для шкіл міста та підпорядкованих управлінню структурних підрозділів. Тендер на постачання техніки вже оголошений. На ці цілі мають намір витратити 1,340 млн. Грн. Повідомляє "МВ".

Відповідно до тендерної документації, управління освіти планує закупити 44 ноутбуки для навчальних кабінетів початкових класів, 26 ноутбуків для оснащення інклюзивних класів шкіл міста та 5 - для структурних підрозділів гору. Крім того, буде закуплено 11 стаціонарних комп'ютерів. А також ліцензійне програмне забезпечення до всієї вищезгаданої техніки.

Найбільша кількість комп'ютерної техніки в цьому році дістанеться ЗОШ № 22 (9 ноутбуків), ЗОШ № 4 (8), ЗОШ №№ 7, 8 (по 7 ноутбуків), ЗОШ № 6 та гімназії № 1 (по 5), ЗОШ № 20, СШ №№ 23 і 25 (по 4) і ЗОШ №№ 11, 13, 3, 14, 15 і НШ № 3 (по 3). Крім того ґрунтовно оновиться "комп'ютерний парк" центру позашкільної освіти: для нього закуплять ноутбук і 7 комп'ютерів. Новенькі комп'ютери збираються поставити і в методкабінет (1), а також бухгалтерію (4) гору.

Щоб перестрахуватися в умовах пандемії коронавірусу в управлінні освіти спробували було запросити у потенційних постачальників техніки крім інших документів ще й медкнижки з актуальним медоглядом для водіїв, які будуть розвозити комп'ютери по школах. Але учасники тендера порахували таку вимогу дискримінує і послалися на те, що на даному етапі поняття не мають, хто саме буде везти техніку в школу і коли. І, щоб задовольнити вимогу потенційних продавців, гору довелося виключити пункт про медкнижку з тендерної документації.

#новини Мелітополь #комп'ютери в школи #школи Мелітополь
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...