• Главная
  • «Слуга Народу» провела праймеріз нового формату в Запорізькій області
Политические новости
10:00, 10 сентября 2020 г.

«Слуга Народу» провела праймеріз нового формату в Запорізькій області

Политические новости

Політична партія «Слуга Народу» в Запоріжжі провела праймеріз — внутрішні рейтингові змагання між претендентами на кандидатів на посади депутатів Запорізької міської та обласної рад і на посади голів громад. Праймеріз стали вікном можливостей для активних та небайдужих. Ці люди змінюватимуть життя наших громад на краще.

Упродовж 10 діб, із 31 серпня по 9 вересня, у Прозорому офісі працювала  команда, яка модерувала весь процес. Після того як претенденти заповнювали анкету на сайті, їхні дані направлялися до CRM (спеціальної інформаційної системи) та перевірялися представниками контакт-центру.  

Виборці могли підтримати претендента, проголосувавши на сайті або офлайн. На сайті виборці заповнювали анкету і підтверджували унікальність свого голосу за допомогою смс-коду. Паралельно претенденти в кандидати збирали голоси за свою кандидатуру у форматі підписного листа. Їхню валідність також перевіряли в контакт-центрі.

Охочих приєднатися до команди «Слуги Народу» було багато. Лише за перші 5 діб свої заявки подали 322 людини. За них проголосували майже 15 тисяч виборців.

Лідер запорізької обласної команди «Слуга Народу» Віталій Боговін наголосив, що серед жителів регіону є багато талановитих, ефективних професіоналів, готових до змін. Вони чекають саме на якісні і реальні перетворення у своїх громадах. Вони готові втілювати в життя план розвитку, змінити нашу область.

«Партія «Слуга Народу» збирає команду на місцях із таких людей. Ми маємо повністю перезавантажити владу в громадах, яка зараз отримає ще більше повноважень. Тоді зможемо допомогти нашому президенту втілити ці плани та реалізувати Стратегії розвитку громад», — зазначив лідер запорізької обласної команди партії «Слуга Народу» Віталій Боговін.

Основна мета праймеріз — дати можливість кожному реалізувати свої ідеї для розвитку нашого регіону, вважає лідер запорізької міської команди «Слуга Народу» Віталій Тишечко, який запевнив, що партія відкрита до співпраці з кожним, хто прагне змін.

«Ми відкриті перед своїми виборцями. Всі наші рішення — публічні, без кулуарних домовленостей. Проведення праймеріз — тому підтвердження».

Учасниця праймеріз Оксана Дідченко подала свою кандидатуру на сайті:

«Я вірю в те, що команда нашого президента зможе змінити життя в Україні на краще. Я завжди мала активну життєву позицію і вважала: якщо хочеш змін — візьми і зроби. Праймеріз дозволили мені презентувати себе та свою програму дуже великій аудиторії». 

Учасниця праймеріз Вікторія Галіціна поділилася своїми думками щодо участі у внутрішніх рейтингових змаганнях: 

 «Часи, коли важливі для країни питання вирішувалися владою, без урахування думки народу, вже минули. Завдяки праймеріз запоріжці отримають реальні зміни та будуть впливати на долю громади!»

9 вересня о 23:59 закінчився прийом заявок. Система автоматично підбила попередні підсумки голосування для кожної ради. Імена тих, хто набрав найбільшу кількість голосів, 10 вересня оприлюднять під час регіонального форуму «Кожен зможе!» в Запоріжжі. 

Нагадаємо, переможців праймеріз після проходження співбесіди політична партія «Слуга Народу» офіційно висуне кандидатами в депутати або на голову громади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Праймеріз #Політична партія Слуга Народу #Віталій Боговін
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...