• Головна
  • Інтерактивній відеостудії ProBusinessStudio бути! Роботи з облаштування підходять до завершення
09:00, 17 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Інтерактивній відеостудії ProBusinessStudio бути! Роботи з облаштування підходять до завершення

Громадська організація «Відкрита економіка» з метою забезпечення пріоритетних потреб малого і середнього бізнесу підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей та в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря продовжує реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Роботи зі створення відеостудії добігають кінця. Вже отримане складне і сучасне студійне обладнання.

У рамках реалізації проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати» бізнес-спільнота регіону отримає можливості й доступ до сучасної освіти, професійного обладнання й інфраструктури для виготовлення мультимедійних продуктів, аудіовізуального та AR-контенту (додана реальність).

Нагадаємо, завдяки співпраці з фондом ООН в межах Програми із відновлення та розбудови миру має з'явитися унікальна креативна програма та комбінована дистанційна система, яка спрямована на формування та створення майданчику з різномаїттям функціональних можливостей, якими зможуть скористатися підприємці та представники бізнес-спільноти регіону, які не тільки матимуть змогу брати участь у тренінгах та вебінарах, а й будуть розробляти свої унікальні проєкти, створювати відео різних форматів, записувати інтерв'ю, проводити онлайн-трансляцію та багато іншого.

ДЛЯ ДОВІДКИ

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

P.S. Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Створення інтерактивної відео студії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Відкрита економіка» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому матеріалі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Cоюзу.

Інтерактивній відеостудії ProBusinessStudio бути!  Роботи з облаштування підходять до завершення, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПрООН #відео студія #проєкт #ProBusinessStudio
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...