• Головна
  • Інтерактивна відеостудія ProBusinessStudio – можливості й доступ
09:00, 24 листопада 2020 р.

Інтерактивна відеостудія ProBusinessStudio – можливості й доступ

Громадська організація «Відкрита економіка» з метою забезпечення пріоритетних потреб малого і середнього бізнесу підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей та в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря завершила реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Інтерактивна відеостудія — це простір з новими можливостями, що сприяють розвитку бізнес-спільноти регіону. Це доступ до сучасного комунікування, навчання, інтерактивного спілкування.

Комбінація низки функцій робить ProBusinessStudio унікальним майданчиком для теорії та практики. Тут підприємець-початківець може отримати знання і попрактикуватись, досвідчений фахівець – вдосконалити свої навички, реалізувати власні ідеї, поділитись досвідом з іншими.

У рамках роботи відеостудії передбачене створення соціальних продуктів (відеоролики, анімації, ілюстрації, відеопроєкти, ін.). Успішній реалізації проєкту передувало навчання медіафахівців лекції та майстер-класи від експертів.

Команда ГО «Відкрита економіка» готова до співпраці та партнерства з державними, навчальними закладами, громадськими та благодійни миорганізаціями, а також соціально відповідальними й інноваційними бізнесами.

Нагадаємо, завдяки співпраці з фондом ООН в межах Програми із відновлення та розбудови миру має з'явитися унікальна креативна програма та комбінована дистанційна система, яка спрямована на формування та створення майданчику з різномаїттям функціональних можливостей, якими зможуть скористатися підприємці та представники бізнес-спільноти регіону, які не тільки матимуть змогу брати участь у тренінгах та вебінарах, а й будуть розробляти свої унікальні проєкти, створювати відео різних форматів, записувати інтерв'ю, проводити онлайн-трансляцію та багато іншого.

ДЛЯ ДОВІДКИ

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

P.S. Публікація видана в рамках реалізації проєкту ««Створення інтерактивної відео студії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати»»,що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Відкрита економіка»в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому матеріалі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Cоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПрООН #відео студія #проєкт #ProBusinessStudio
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...